ipek tuzcuoğlu

oyuncu olduğunu iddia eden kadın. şu hayattaki en büyük başarısı asmalı konak dizisinde gözleri sürmeli bir hizmetçiyi oynamasıydı halbuki. eşcinsellerle ilgili korkunç açıklamalar yaptı. yeterli gelmediğini düşünmüş olmalıki dövme yaptıranların da günaha girdiğini eklemiş. şu sıralar inşallahlı, maşallahlı konuşmalarıyla süslediği ramazan programı ve akp'ye düzdüğü övgülerle gündemde. eşcinsellerle ilgili yaptığı hadsiz yorum:

“geylik toplumsal bir sorun değil, o sapkınlığa giriyor. kadın erkek ilişkisini yasaklarsan, insan sonunda kendi cinsiyle ilişkiye girmeye başlıyor. cinsellik içgüdülerle oluşuyor, ihtiyaç olduğu için de bir noktada dışa vurum yaşanıyor. bu da sapkınlıklara yol açabiliyor”

ve gelsin paralar. istediği herşeye kavuşması an meselesidir.
"benim de gey kankam olsuuun yhaa. sizinki kalkıyo muuğğ ?" şeklinde konuşan beyinsiz sevgi pıtırcığı kızları bile aratır böyleleri. fatma aliye kavaf vardı bir de ultra-homofobik olarak.

kadınlar çok değerlidir benim gözümde ama siz çok rezilsiniz be. erkek şiddetinden dert yanarken sizi savunan, destek çıkan eşcinsellerle ne gibi bir sorununuz var?!