italyan erkekleri vs ispanyol erkekleri

becerikli ve nazik olmaları açısından italyan erkekleri iyiler ama yakışıklılık ve çekicilik açısından bence ispanyol erkekleri daha önde. o yüzden oylama konusunda ortada kalsam da oyum ispanyol erkeklerine.
iki taraflada yeterli fiziksel ve sosyal aktiviteyi gerçekleştirmiş birisi olarak* diyebilirim ki ispanyol erkekleri alır. elbette aigai'nin gözlemlerine saygım sonsuz çünkü ben onun gibi yurt dışında yaşamıyorum ancak tanıdıklarım arasında böyle bir sonuca varabiliyorum. öncelikle seks ve seksilik konusunda ispanyollar açık ara ilerideler. belki bana iyileri denk geldi ama mesela ilk ispanyol deneyimimden sonra neredeyse bir kaç ay seviştiğim türklerden zevk alamamıştım. eğer bir seks tanrısı varsa mutlaka ispanyol asıllı falandır.*

italyan erkeklerinin yüzleri daha güzeldir. daha kibardılar. flirt etmesini çok iyi bilir bu adamlar ama duyguları hiçbir zaman bir ispanyol kadar yoğun/tutkulu değildir. aldatmaya da çok meyillidirler.
hayaller yanımda gezdirebileceğim şıklıkta italyan erkekleri mi olsun sıcaklığıyla ateş basmasına sebep ispanyol erkekleri mi, hayatlar kapı komşunun kahve istemek için bornozuyla kapıda bitivermesini düşlerken 100 metre ilerde hornette kimliğine rastlanan muhteşem vücudunu kese kağıdıyla kombinlemek zorunda kalacağın türk erkeğine tamah etmek.
italyanını bulamadım ama ispanyol versiyonları paspal oluyo:
ne biliyim oradan oraya atmalar,
spor yaparken sizi dambıl olarak kullanmalar
havalara uçurup düşerken tutmamalar,
masaj yapacam deyip elinizi ayağınızı birbirine dolaştırmalar, *
19 mayıs gösterisindeymişçesine iskele duvar yapmalar,
yıkılınca hep üstte kalmaları,
neyse fazla konuşmiyim anladınız işte^^ *
aslında dil olarak yakın oldukları için kültürel olarakta yakınlar fakat gördüğüm kadarıyla italyan erkekler koltuk altı kıllarını almıyorlar... ayrıca italyan erkeklerinin çoğunda ön iki diş ayrık oluyor... fakat bunlara karşın kıyafet seçimleri muhteşem...tanışdığım sadece bir ispanyol vardı o bana azıcık varoş gelmişti... buna karşın üstün bir karizması vardı... tercih için zor bir soru ama sanırım bende italyancıyım... şıklara irlandayıda alsak ya işte onlar ölüm...
sınır tanımayan kaltaklar örgütü kurucusu psk aplam ve daimi üyesi aigai ablam kadar bilgili olmadığım kıyaslama *
şimdi ben varoş ve fakir bir ibne olarak anadolu ve ortadoğu coğrafyasından çıkamadığım için gevur ellerinin herifleri hakkında yorum yapamayacağım.lakin resimlerden ve izlediğim filmlerden gördüğüm kadarıyla ispanyol erkekleri daha hoş.
akdeniz ülkesi çanağı erkeklerinin sıcakkanlı olması ve vücut dillerini iyi kullanması sebebiyle kişisel tecrübeler sonunda burun farkı ile bitecek mücadeledir. italya aşığı biri olarak, yemekleri, müzikleri,şarapları,ömürboyu takımlarına olan düşkünlüğüm sonucu oyumu a şıkkı olan italyan erkeklerinden yana kullanacağım.