johnpython

zekicenedir, insan evladıdır, semtlimdir, komşumun oğludur benim için. bugün bana kahve ısmarlayacağını söyledi, bakalım. bir an önce çaylak entrylerini doldurup aramıza katılmasını diliyorum. geberitirim. hoşgeldin.

(bkz: askk)
john bu aralar izlediğim person of interest 'deki mr. reese'den geliyor. python da aklıma gelen ikinci kelime, bir çeşit programlama dili. yani herhangi bir anlamı yok. öyle işte. hoşbuldumm!
güzel sohbeti olan insan modeli. ne içtiyse aynından içtim, uyardığı gibi çok şekerliydi, zor içtim adı her ne idiyse. bir komşum daha oldu sözlükten, çok mutlu oldum tanıdığıma. web yazılımı konusunda bilgi sahibi olması da sözlük için ayrı bir kazanç.
hişşşş sessiz olalalım biraz o raspberry white chocolate mocha herkes bilmez özel karışımım gibidir. ve evet çok şekerli ki normalde bardan alıyor olsaydık ben onun içine biraz daha şeker ilave edecektim. ben de çok mutlu oldum tanıdığıma.
beyler bu arada şu duruma bir açıklık getirelim sözlük'den iki kişi nasıl admin olduğumu sordu bana. ben admin değilim sadece admin paneliyle alakalı kodlama yaparken admin gibi olup test etmem gerekiyor. * * * *
kusura bakmasın gerçekten ama nickini hep 'con bi ton' diye okuyorum.