kaçırdıklarının her zaman en fazla istediğin şeyler olması

ortak noktamın çok fazla olduğu tiplerle genelde anlaşamam ve gider bana benzemeyen benle hiç alakası olmayan tiplerle olmaya çalışırım. ve sonuç olarak hiç olmaz ve yürümez. genelde terk edilen ya da yanına yanaşılmayan taraf olarak karşımdakinin yanlış yaptığını düşünürüm lakin beni reddeden eleman nedense gider hep saçma sapan biriyle çıkmaya başlar. bunu öğrenince de kendi kendime tepkim şu olur:

"şu dünyada hiçbir zaman senin kadar güçlü biri olamadım, ancak sen her defasında kendinden güçsüz birine yenik düşmüş oldun."
yakın bir zamanda kaçırdım ama daha fazla şey kaçırana kadar en fazla istediğim şeyin o olup olmadığını düşündüren başlık.
olay "kaçan balık büyük olur" deyişi ile özetlenebilir lakin kaçırdığın her şeyin gün geçtikçe daha da artan arzu ile etrafını sarıyor olması ve nefesini kesecek kadar seni hapsetmesi hiç bir kalıba sokulamayacak kadar keskin bir belirtidir..

ardına bakmaya gerek olmadan dört bir yanını sarmış, gerçekleşmesini dilemekten başka bir seçeneğin kalmamış hayallerin, hoşlantı seviyeni limitlerine kadar zorladığın insanın karşında başkası ile yaşadığı flört ve niceleri..

kalıplar ile ifade edilmeyecek acıları yaşarsınız, acı bile o denli renk değiştirir ki tanımlayamazsınız..

bir yerden sonra o garip hisse alışır keyfini çıkartmaya başlarsınız, lsd gibi..

asit dudaklarını, parmak uçlarını yakarken vücudunun geri kalanının buna alkış tutarak orgazm yaşaması..
ayyy sorma ayol yıllar önce zara'da gördüğüm bir domuz derisi ceket vardı. alamadım kaçırdım. hala yanarım yanarım ona yanarım. sırf o ceket için geldiğim istanbul'da gezmediğim zara mağazası kalmamıştı. ama nafile. bulamadım. ühühühüü...