kafayı ayrı yazılması gereken eke takan insan

ulan ne kadar çok bu cumhuriyet kadınlarından, mk her girdide anlatılmak istenene bakmayıp ekine, köküne bakıyor, çok hassassan sikdir git editör ol
dipnot-işbu girdideki tüm imla hataları kafayı buna takana girsin
ben takarım. güzel türkçemizin kimse tarafından katledilmeye hakkı var mı?. bence yoktur.
ya cahil cühela yakınmasına sebep olur, ya da hatası (başa kakarak, küçümseyerek yapılmadığı sürece) söyleniyor olmasına rağmen dikkat etmesi gereken yapısal bozuklukta ısrar eden insan şikayet ettirip durur. türk dili ve edebiyatı konusunu önemsemeyen, çok da mühim bulamayan tırnak içinde yazar olan kişiler -tırnak kapattım -tarafından yetmezmiş gibi ayar verilmeye çalışılan kişilerdir. ancak şunu bilmelidirler ki bu kural dahilinde, uyarılara rağmen söz konusu ekleri bitişik yazan insan bu yaşına kadar öğrenememiş ya da gerekli özeni göstermeye ehemmiyet vermemiş ise bu yaştan sonra seni de takacak değildirler (de ayrı). sen görevini yaptın, konuştuğun dilin gerekliliği için üstüne düşeni yerine getirdin, şimdi onlar düşünsün. sen de rahatına bak artık (de ayrı).

edit: bu insanlara tepki gösteren insanların tipik özellikleri daha doğrusu diğer hataları fotoğrafa resim deyip durmalarıdır.