kemal uzun

bugün ölüm haberini aldığım yönetmen sette çalıştığı figüran tarafından şiledeki evinde alkol aldıkları sırada önce bıçaklanıyor ardından beyzbol sopasıyla kafasına vuruluyor içimden bir ses bu cinayetin altında eşcinsel ilişki cinayeti yatıyor bence ne oldu bilemem tabi ama kesinlikle normal bir ölüm değil

kemal uzun, hababam sınıfı güle güle filminde 'paltosu olmayan gariban sefa' rolünde oynamıştı.


http://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-s...
mecidiyeköyde cafe, sonra şile'de cafe, sonra balık restoranında yemek, sonra evinde alkol almışlar. bu kadar zaman geçirip sonrasında cinayet cidden ilginç. tutuklanıp cezaevine gönderilen katilin ifadesi şöyle;

“mustafa kemal uzun’un yönetmenliğini yaptığı bir dizide figüran olarak rol alıyorum. dün öğle saatlerinde mecidiyeköy’de bir kafede mustafa kemal uzun ile buluştuk. burada biraz sohbet ettikten sonra şile’ye gittik. burada da bir kafeye oturduk, çay kahve içtik. sonra bir balık restoranında yemek yedik. daha sonra uzun’un evine geçtik. burada alkol aldık. sohbet sırasında aramızda tartışma çıktı. çok öfkelendim, bıçakladım, daha sonra da beyzbol sopasıyla başına vurdum”
cem başeskioğlu'da cenazeye katıldıktan sonra sosyal medya hesabından şöyle yazmış;

"bugün bir cenazeye katıldım, merhum bir cinayete kurban gitmişti. amma ve lakin ortam sanki yaşı kemale ermiş biri uykusunda eceliyle ölmüş, herkes zaten bekliyormuş gibi sessizdi. caminin önündeki caddeden içeride yatanın neden öldüğünden habersiz,sırada ki ben miyim endişesinden uzak ellerinde gucci mucci torbalarıyla kırıtarak geçen lubunyalara takıldı gözüm. caminin avlusunda gidenin cinsel kimliginden hala utanan ,konusurlarsa konu oraya gelecek diye korkan merhumun yakını ama homofobik olduklarından habersiz tiplerle doluydu. bir çoğu bana yaratık mışım gibi baktı. sanki varlığım bir ayıbı (ayıp neyse) deşifre etmişti. sizi bilmem ama caminin içindekiler için ibne ,caminin önünden geçen lubunyalardan daha hisli ve sorumlu olduğum için tam şükredecektim ki kim olduğum aklıma geldi. bir fatiha okudum,cami duvarına çöktüm bir sigara yaktım bir eşcinsel daha yalnız göçtü buralardan diye düşündüm bakmayın avludaki kalabalığa kaçı gerçekten tanıdı onu acaba ...hayat işte"
katil osman akti, oray eğin'e mektup yazmış. eşcinsel cinayetlerinde katillerin benzer savunmaları dikkat çekici. beni zorla öpmeye kalktı, sikmeye kalktı, ben de kendimi korumak için öldürdüm bahanesiyle cezalarının hafifletiliyor olmasını fırsat biliyorlar. gönderdiği mektupta da benzer şeyler yazmış.

http://www.haberturk.com/yazarlar/oray-e...