kimbra

bikaç sene içinde müzik piyasasını öttüreceğine inandığım 1990 doğumlu avustralyalı güzel kardeşimiz. canlısı kayıtlarından daha iyidir. dinledikçe kendine hayran bırakmakla beraber bir süre sonra bağımlılık yapıyor. hali hazırda albümü olmamakla beraber beklettiğine göre baya kaliteli işler ortaya çıkacak herhalde
http://kisalt.com/2ux
http://kisalt.com/2uy
http://kisalt.com/2uz
http://kisalt.com/2v0
http://kisalt.com/2v1 *
mükemmel ses bilgisi ve kullanma yeteneği hayranım tapıyorum adeta... hep hep böyle güzel sesler olsa ...
cameo lover, settle downve plain gold ring'i arka arkaya dinleyin, bu yil baska bir şey dinlemeseniz de olur. hastasiyim kendisinin..yeni zelanda'dan kötü bir sey cikamaz zaten, hele boyle bir kiwi ise asla ! klipleri de muhakkak izleyin derim. debut albumunun adı vows bu arada.


http://ayisozluk.com/lnk/a9300ayeni albümü the golden echo baya baya olmuştur. şarkıların düzenlemeleri ve alt yapıları da oldukça güzelken hanımkızımızın sesi eklenince daha tatlı olmuştur. tüm şarkıların tekrar dinlenilebilirliği yüksek olup bu sene klipleriyle de beraber yapımcılarına iyi para kazandırabileceğini düşünmekteyim.
gotye'ye 'somebody that i used to know' şarkısında eşlik eden bayan vokal.
the golden echo albümüyle bomba gibi bir dönüş yaptı, onu da eklemek lazım. 90s music şarkısı dışındaki tüm şarkıları dinlenilesi bir albüm olmuş, cesur ve deneysel.
sing sing stüdyolarındaki canlı performansları ile dudak uçuklatan müthiş ablamız.
bu şirin kız,sahne sempatisi farklı bıcır bıcır sesi ve kendine has tarzıyla dinlenmeli,izlenmeli.
settle down şarkısını bıkmadan yıllarca dinlerim. klibi sesi kendisi her şeyi mükemmel. klipteki bıcırık kızlar da çok şirinlerdi büyümüşlerdir şimdi.
"goldmine" adli sarkisina olup bittigim guzel sesli sarkici.
daha cok sarki yapsin dinleyelim.