kontrol edilemediği için daha da çekici gelen eşcinsel

başına buyruk yaşayan, eyvallahı olmayan, türlü çeşitli abanma denemelerine yanıt vermeyen, ancak insani ilişki anlamında sahip olduğu yakın durma eğilimi nedeniyle sahip olunamayacağı bilinip yine de manyakça istenen kişi.

birine ait olma noktasında mesafeli davranan bu tür, kendine olan yakın meyilli duruşun farkında olarak yer yer süründürür, gebertir böyle sinir bozma anlamında ruh halini darmadağın eder, parçalar. ancak ele avuca gelmeyeceği bilinse bile öyle de tatlı ve çekici gelir. bilen bilir, sırf hakimiyet sahasına girmiyor diye peşine düşülen insanlar vardır. aslında çekip gitse sorun kalmayacaktır, ancak belirsiz duruşları ve koordine altına alınamayışları nedeniyle bunlar kolay kolay vazgeçilemeyen insanlardır. işte bu insan o insandır.
bu tip insanlar aslında her-tür-cinseller için geçerli. ulaşamadıkça daha çok istersin, daha gaza gelirsin, daha kendini kaybedersin, egonu törpülersin. bilerek veya bilmeyerek. kazara bu arzu nesnesi sana yakınlaşırsa, bir süre sonra o cazibe hızla ve geri dönüşsüz yitebilir. tıpkı her gün "o oyuncak" için anne babasının kafasını matkapla delmeye çalışan çocuğun istediğini elde ettikten sonra, aynı oyuncağın yüzüne bakmama olasılığının yüksek olması gibi.

bazen insanlara cazip gelen elde etmek değil, elde etme olasılığıdır; masada önüne konulması değil, binbir zahmetle uzanıp alınmasıdır.

ama hepsi bir yana, en ölümcülü, arzulanabilirliğinin tadını dokunulmazlığı sayesinde çıkaranlardır.
abartılı durumdur, bir kere seks yapılsa tüm bu tapınmışlığın son bulacağından kimsenin şüphesi yoktur...

(bkz: işte bunlar hep seks)