kulak içi kulaklık

icat edenin mekanı cennet olsun dediğim kulaklık çeşididir. normal standart kulaklıklar kulak deliğim küçük olduğundan çok rahatsızlık verirdi, ama bu kulaklıklar sağ olsun tam cuk diye oturuyor kulağıma. en olmadı büyük ya da küçük sonuçta extra boyutları mecvut. ayrıca basları daha iyi veriyor bunlar.yeah that's that super bass.
her türlü sokuş tekniğini* deneyip kulakta durmayan, sürekli düşme tehlikesi yaşatan, ama kulağın ucunda kalıp "düşeceğim, tut beni!" diye çığıran ve her 5 dakikada bir kulağa sokulma hissiyatı yaratan orospu bir şey. özellikle sakız falan çiğniyorsunuz, o kulaklık mutlaka düşer, yapıştırsanız bile kopar gider. sesi falan engellediği söyleniyor, tabi kulağımın taa içine sokup sağır olma tehlikesini göze alırsak o da. bence herkes gidip 10 liraya kemerli beats almalı, düşmüyor onlar.
kalitelisini kullandığınızda mükemmel konfor sağlayan icattır. dışarıdan gelen sesin tamamını engelleyebilen modelleri vardır. trafikte yaya iken kullanırken 2 kat dikkat gerektirir.
(bkz: sennheiser)