mezun.com yüksek lisans mba günleri

selam gençler
facebookta gezinirken ilginizi çekebilecek bir paylaşımı sizinle paylaşayım istedim.
mezuncom sitesinin yükseklisans ve mba günlerinin tanıtımı yapılacak harbiye hiltonda
direkt post'un kendisini paylaşayım ben;
"türkiye'nin ilk ve tek mba &yüksek lisans günleri 16 nisan'da hilton harbiye'de.
türkiye’deki üniversitelerin yetkililerinin katılacağı, programlar ve ücretler hakkında bilgi vereceği, alanında ilk ve tek etkinlik olan mba & yüksek lisans günleri'ni kaçırmayın!
ücretsiz davetiye için tıklayın: http://forms.mezun.com/lp/mba/?path=federasyon "
gittiğinizde ''her şey parayla kardeş'' dedirten ve para yoksa güzel üniversite broşürlerine bakıp kişiyi bunalıma sürükleme ihtimali yüksek olan günlerdir. bir de benim gibi amerikada master yapacağım diye gaza gelip gmat kursuna yazılan tipler var. ingiltere'de de ab üyesi vatandaşın 2bin gbp ödeyerek aldığı hizmeti 20bin gbp'ye alacak kadar zenginiseniz durmayın gidin, hatta master yaparken iş de bulun ya da evlenin bir şekilde orada kalın. yurtiçi ve düzgün üniversite düşünüyorsanız da gitmeden önce bir koç üniversitesini arayıp executive mba kaç para diye sormanızı tavsiye ederim. yani en azından biraz fikir olursa gittiğinizde benim yaptığım gibi fuar gezmekten çok hedefinize yönelik araştırma yapmış olursunuz.
sözlüğün duyurular kısmının farkında olmayan cahil yazarları ortaya çıkaran başlık. moderatörler derhal haddini bildirsin!! tanım içermeyen entryler aldı başını gidiyor zaten. yani eski yazarlar yapsa neyse de dünkü veletler yapıyor. allah bilir amacı gidip öyle seçkin bir ortamda horneti açıp kültürlü adam düşürmektir.