mutfak

eve girer girmez günün stresini atmak için kendinizi kapatmanız gereken mabed. domatesleri doğra, sarımsakları ez, portakalı sıkıp suyunu çıkar, tavuğu bacaklarından cart diye ayırıp parçala, ekmeği dilim dilim kes,.. şiddetle stresini at. istersen sevgini de kat ki monoton olsun. ya da sevgiline tüm masumiyetinle kahvaltı hazırla, yatağa taşı *. sen bilirsin.

(bkz: yatakta kahvaltı)
(bkz: ayının kalbine giden yol midesinden geçer)
fruit ninjada geliştirdiğiniz yeteneğinizi gerçeğe döküp mort olduğumuz, yiyeceklerin hazırlanma pişirilme ve çoğu zaman servis edilme yeri.
çocuklar duymasın saçmalığından sonra bir çok çiftin kavga anında madara olmamak, keyif kaçırmamak ve sakinleşmek için kullandığı yer.
severek kullanıyoruz, yalnız gecelerin buzdolabı önünde, buzdolabının ışığı ile hüzünlü dakikalara ev sahipliği yapmıştır bir çoğumuza nefsin istediği tadı bulamadığımızda.
ocakta lalettayin makarna pişiririken radyoda çalmaya başlayan italyanca parça ile kendini bir antonyo, bir sebastiyan,hissetmene sebep olabilen mekandır..
kadınların mümkünse çok büyük olmasını istedikleri evin bölümüdür.
hayatta "tüketicilik sizi tüketir" felsefesinin aklıma dahi gelmediği belki de tek mekandır.
her okuduğumda aklımın abazan köşelerinde "mut-fuck" şeklinde telaffuz edildiği içindir ki gülümseme beliriyor suretimde.
çocuklar duymasındaki efsane dizi repliğidir.