naruto shippuuden

japonca anlamı fırtına günlükleridir. naruto ve sasukenin şelaledeki savaşından sonra sasukenin orochimaru tarafında yer alması ve narutonun jiraiya önderliğinde eğitiminden dönüş sonrasındaki süreci anlatır ki bence ilk seriden daha keyifli bir seridir.
http://www.narutoget.com

bu siteden naruto'nun 1. sezonundan 9. sezonuna kadarki ve naruto shippuuden'in de yayınlanan bütün bölümlerini ingilizce altyazılı olarak izlemek mümkün.


--- birazcık spoiler ---
son yayınlanan 256. bölüm ile birlikte 4. ninja savaşları başlıyor. heyecan kasırgası olacak, göreceksiniz. manganın savaş bölümleri o kadar heyecanlı, o kadar debdebeli ki animede o bölümleri görecek olmak kalp atışlarımı hızlandırmaya yetiyor da artıyor bile, dattebayo!
--- birazcık spoiler ---
bu haftaki son filler bölümü ile filler arc bitmiş durumda. haftaya savaş başlıyor ülen!
animesinin 262. bölümü itibariyle daşşaklı savaş bölümleri başlamıştır.
şu ara 4.büyük ninja savaşlarına ev sahipliği yapmaktadır. çocukluğunu bilirdim ben bu narutonun, şimdi boy pos saldı da ninja savaşlarına katılıyor.
280 li bölümlerinde heyecan patlaması yaşarken birden sıradanlaştı. bozuldum, daraldım bu ne böyle en heyecanlı yerde dedim.

lakin bu anime diziyle ilgili diğer bir gerçekte, soundtracklarının mükemmel olması. anime deyip geçmemek lazım, uğraşmış adamlar...


dinlemeye gerçekten değer,

eşittir filler,ya yeter artık diyorsun ,yeteeeeer diye bagırıyorsun ama o fillerlar bitmiyor be annem,ama iyidir hoştur,justsulara kurban olunasıdır,mokuton yapılasıdır
sırf kaç yüz ölüm izledim diye tamamına erdireyim diye izliyorum artık. filler ve dandik bölümlerden saçımı başımı yolacak kadar sıkıldım. hayır o değilde, bok ettiler güzelim animeyi. allahtan bleach var da izleyip sakinleşiyorum.
345. bölüm itibariyle bir savaş nasıl olurda kesilip araya başka başka şeyler konulur örneğini bir milyon ikinci kez gösteren animedir.

(bkz: içim bayıldı)
her ne kadar bir kaç bölümü eksik olsa da şu adresten rahatlıkla izlenebilecek anime

http://animefreak.tv/watch/naruto-shippu...

mangayı hiç takip etmediğim için emin değilim ama 478. bölümdeyim ve sona yaklaştığı hissiyatı uyandırmaya başladı.
bir de filler bölümlere benim kadar uyuz oluyorsanız şöyle bir kıyağım var size. ayrıca izlemeye başlayacakların işini bi hayli kolaylaştıracaktır. zira bu animenin fillerları izleyiciye zulüm bildiğin. o yüzden vereceğim listede filler diye etiketlenmiş bölümleri atlayarak izleyebilirsiniz. * *

http://www.animefillerlist.com/shows/nar...

edit: sakura öl artık pls