nihat sırdar

yıllar önce best fm'e bir çaylak olarak gelen, şimdilerdeyse alem fm'de radyoculuğun kitabını yazan kişi. kelimeleri keskindir, etkilidir. onu yıllarca emniyet şeritlerini ihlal edenlere çaldığı anlamlı şarkılar ve ülkeyi yönetenlere kurduğu anlamlı cümleleriyle sevdik... seviyoruz seni nihooooooo.
eski alem fm yeni show radyo dj'yi sabahları çekilir kılan adam aslında. tabi her zaman değil sevdicek olmasa dinlemem bile, o değilde bu adam bildiğin ayu* lan onca senedir bilirim bu adamı ama ilk defa nasıl biri diye araştırırken bu gece nail oldum görseline.
bi kaç gün önce ankara kuğulu park'tan yayın yapmışlardı. yine görmeye yetişemedim
sivrisinek ile birlikte show radyoda hafta içi her gün 18:00 - 20:00 saatleri arası yayın yapan radyo programcısı. takip etmek isteyenler için twitter adresi;

https://twitter.com/nihatsirdar
türkiye'nin en iyi radyocularından birisidir. sabah ve akşam 2 şer saat olmak üzere show radyoda programları vardır. gündemi espri ile karışık iğneleyici sözlerle değerlendirir. bilgili, bilinçli bir dinleyici kitlesi vardır. tavsiye edilir.
istanbul ve ankara' nın trafik durumuyla ilgili sağlam bilgi verir. eğer trafikteyseniz bu adamı dinlemeyi ihmal etmeyiniz.
çok tatlı bence göbeği falan harika tam bir bear :))