one republic

abd li pop-rock grubudur. solisti ryan tedder dır. 2 adet stüdyo albümleri vardır.
http://ayisozluk.com/lnk/ab33f7
http://ayisozluk.com/lnk/ab33f7 (all the right moves) * <br>
(secrets) <br>
(apologize)
mart ayında native adlı yeni bir albüm çıkaracak olan grup. hatta bu albümden if i lose myself adlı şarkıyı kliplendirmişlerdir;

grubun ismi aslında onerepublic.

şarkılarının hepsinde ryan tedder imzası vardır ve diğer grup üyeleri de katkıda bulunmuşlardır. ayrıca bir tane grammy adaylıkları vardır. diğer bilinen 3 şarkısı;

good life :
*
stop and stare :

say (all i need) :
amerikalı alternatif rock grubu.

2007 tarihli "apologize" teklisi ile ses getiren grup; 2000'lerin sonlarında yayınlamaya başladığı albüm geleneğini, bu yıl yayınladıkları native ile sürdürdü. albümden yazın başlarında çıkan counting stars havaların soğumasıyla layığını buldu ve ingilterede 1 numara oldu. farklı aralıklarla uk single chart'ta ekim ayı içinde liste başı olan şarkı farklı, sürükleyici ve çok başarılı.

counting stars:
apologize parcasini dinle dinle bikma.timbaland da parcayi guzellestiren ufak bir ayrintti *

counting stars?in yaninda bu yil yayinladiklari "if i lose myself" de epey epey guzeldir, dinlenesidir.ehh birde bu parcayi alesso ve dash berlin remixleriyle dinlemek gerek.
türkiyede ilk kez 30 mayısta istanbulda konseri olacak olan muazzam gruptur. eskilerin yanında 2013 yılında çıkardıkları native albümünden de şarkılar seslendireceklerdir.

something i need :

love runs out : yeni link: