piel roja

ankara'da konumu bilkent 2'de olan burgercilerden biridir,
burger çeşitleri konusunda takdirimi kazanmıştır bear ponka, navajo, honey wolf gibi çeşitleri her tarafta bulmanız pek mümkün değil, genel anlamda tasarım ve tema olarak güzel bir havası var paket servisleri de gayet kaliteli.
fakat gel gelelim ki dükkana girdiğinizdeki suratsızlıkları ve tavırları son derece itici sanki müşteri onlar da biz para kazanmaya çalışıyoruz gibi bir tavır içindeler, neredeyse burgeri önüne atacak al hadi ye de defol der gibi, aynı şekilde paket serviste yemeksepetinde olumsuz yorum yazdığınızda -ki olumsuz yorum yazdığım konu 2 kere yanlış sipariş gelmesiydi- o günkü dükkan müdürü beni arayıp azarlamaya kalktı ve suratıma kapattı, kendilerine göre şikayetler direkt olarak telefonla iletilmeliymiş yemeksepetinden şikayet ad karalama oluyormuş.
son olarak bugün olan olay kayışı kopardı zaten, sipariş verdim ve 2 tane olumsuz yorum yaptığımdan ötürü bana sipariş göndermeyeceklerini iletmişler yemeksepetine, totoları çok kalktığından ötürü müşteri seçmeye dahi başlamışlar. zira çok basit bir şey var hatan varsa kabul edersin hatasını kabul etmeyen, müşteriye bu şekilde davranan bir firmanın iş yapmasını istemiyorum açıkçası. ankarada yaşan arkadaşlar için daha iyi alternatifler bunlar olabilir:
(bkz: mickey's) (bkz: burger house) (bkz: beeves)