pigalle place

paris in meşhur sex shoplarının, strep-tease clubların, kısacası seks üzerine herşeyin olduğu muhiti. parisin meşhur metrosuyla heryerden kolayca ulaşılabilir bir yerdedir. ana cadde üzerinde daha çok sex ürünleri ve erotik filmler satan dükkanlar vardır. gürültülü clublar da buradadır. ara sokaklarda ise evler bulunur ve buralarda sanatını icra eden kadınlar camda bekler. yoldan geçen erkeklerle camdan pazarlık ederler.

erotik film satan dükkanlar genelde üç dört katlı ve çok büyük mağazalardır. eğer pigalle de birisiyle tanışmak isterseniz bu dükkanlardan birine girip gay videoların bulunduğu katta takılmanız yeterlidir. ya da sex oyuncaklarının bulunduğu bölümde vibratörleri dikkatle incelerseniz on saniye sonra etrafınızda bio-enerjiyle çalışan vibratörler peydah olur.

ilk ziyaretinizi gündüz yapmanız tavsiye edilir. ama abartmaya da gerek yok, en azından kahvaltınızı yapıp öyle gidin derim. çünkü saat dokuzdan önce buralar hep kapalı oluyor. aslında geceleri de son derece güvenli bir mekandır. yanınıza gelip sizinle muhabbet kurmaya çalışan adamların hepsi iyi giyimli, paris beyefendileridir. her koşulda giderleri vardır.