pizzagate

ayı sözlük'te açılmamasına şaşırdığım başlık. şu anda amerika ve dolayısıyla dünya, büyük bir skandalla çalkalanıyor. bizim ensar vakfı olayının neredeyse aynısı. michael sikkofield gibi blogları, ya da yabancı kaynakları incelemiş olanlar bilirler ki, oralarda sürekli "dünyadaki elitlerin sapkın inançlarını gerçekleştirdiği, çocuklarla ilişkiye girdikleri ve kurban ayini yaptıkları" bahsi geçiyordu. düşününce çok komik ve saçma geliyordu, ta ki bu skandallar ortaya çıkana kadar. aslında ben böyle şeyler yaptıklarına inanıyordum, ama obama'nın, clinton ailesinin vb. bu işlere karıştığını düşünmüyordum. çoğu ünlü, bu işin içindeymiş. bu olaylar uzun süredir var aslında, ama bu sefer durum farklı. o zamanlar bu haberlerin yayılmasını engelleyebiliyorlardı, ama şimdi büyük bir hızla yayılıyor. medya kanallarını engelliyorlar, internetten yayınlanıyor. internette 1 tane haber siliyorlar, 3 tane daha yükleniyor.

olayı anlatmak istiyorum. comet ping pong adında pizza salonu var. ping pong da oynanıyormuş galiba burada. hillary clinton'ın yakın danışmanlarından john pedesta'nın da içinde bulunduğu mailleşmeler, wikileaks tarafından sızdırılıyor. yalnız bu mesajlaşmalarda tuhaf bir jargon var. örneğin bir mailde şu cümleler geçiyor:

"the realtor found a handkerchief (i think it has a map that seems pizza-related.) is it yours? they can send it if you want. i know you’re busy, so feel free not to respond if it’s not yours or you don’t want it."

türkçesi:
"emlakçı bir tane peçete buldu. (galiba pizza ile alakalı bir harita var üzerinde) senin mi? istiyorsan yollayabilirler. meşgulsün biliyorum, o yüzden istemiyorsan ya da senin değilse maile yanıt vermeyebilirsin."

normal bir tümce gibi görünüyor. ama aslında gizli kod kullanılmış bu tümcede. pizza, küçük kız anlamına geliyor. map, meni anlamına geliyor. peçete derken de beyaz peçeteden bahsediyor. handkerchief code denilen bir şey var ve beyaz peçete, pedofilliği simgeliyor(muş).

jimmycomet adında bir instagram hesabı var restoranın. burada iğrenç iğrenç, pizzayla alakasız paylaşımlar yapılıyor.

http://imgur.com/Yyck10R
(adamın üzerindeki yazıya dikkat, "çocukları seviyorum" yazıyor.)


dünya, ruh hastaları sapıklar tarafından yönetiliyor yani. güney kore'deki liderin cemaatçi(gülen cemaati değil tabii ki) çıkması ve 300 çocuğun öldüğü botu, çocukları kurban etmek için bilerek batırttırması gibi bir durum varken, buna hiç şaşılmıyor ne yazık ki.

twitter'da #spiritcooking ve #pizzagate etiketiyle tartışılıyor. fazla bir şey yazamadım bu konu hakkında ama vereceğim kaynakları inceleyebilirsiniz. artık google ingilizceden türkçeye çeviri yapabildiğine göre, bahaneniz de kalmıyor.

kaynaklar:
https://www.reddit.com/r/The_Donald/comm...
67e14
https://dcpizzagate.wordpress.com/2016/1...
https://www.reddit.com/r/pizzagate/
ad18
https://toruchan.org/pol/res/5282.htmlekşi sözlük'teki başlık: https://eksisozluk.com/obamanin-siparis-... (başlığı dikkatli okuyun)

(mekanın etkinliklerine dair afişler, iğrenç!!!)
http://ayisozluk.com/lnk/a4fa18 (gizli kodlardan bazıları, wordcode diye geçiyor)
midemi bulandirmistir. sunu sokak kopekleri bile birbirine yapmaz. bunun irki falan yok direkt sapikliktir.
maria abramovic adını duydugumda sasırdıgım olay.
uzun uzun inceledigim kadariyla pizza; kiz cocuklari icin kullanilan sembolik kelime.

bunun disinda kucuk erkek cocuklari icin de ozel sifreler mevcut. ve bu sapkin siyasilerin cinsel ihtiyaclari cocuklar yoluyla gideriliyor. bir kismi da pagan usuluyle cinayete kurban ediliyor. tum bunlar normal olamaz. sonra da musluman ulkelerin geri kalmisligini konusuyoruz. bati bizden beter. kiyamet habercisi gibi. cok da incelemenizi tavsiye etmem, hayattan sogutacak igrenclikte.

1d595 (daha temiz hali)

help me sesleri. korkunç! 2007'den kalma bir video bir de...