polonezköy klon jawor

polonezköy'de hizmet veren bir butik otel. öncelikle yeri doğanın tam ortasında ve 5 yıldızlı bir otel standartlarında. gerçi biz müstakil oda da kaldık ama size tecrübelerimi anlatmalıyım.

haftasonu tatili için polonezköy butik otel tercihimiz, "güzel bir haftasonu olsun" düşüncemizi kat be kat artırarak eşsiz bir deneyime dönüştü ve "bunu en kısa zamanda tekrarlayalım" diyerek tamamladığımız bir haftasonu oldu. ilk gittiğimizde jakuzisi ve güzelliği ile süit oda mı yoksa standart oda mı tercih etsek diye düşünürken* karavan dedikleri müstakil oda opsiyonunu duyunca hemen onu tercih ettik. iki gün boyunca otelin "doğadaki eviniz" sloganının ne kadar doğru olduğunu gördük, yaşadık.

söylemek isterim ki bu karavanları tercih etmek gerçekten daha heyecan verici oluyor.

otel restoranı (polonezköy klon jawor garden) kahvaltı veya barbekü için de çok rahat tercih edilebilir bir yer. hem polonezköy kahvaltısının zenginliği hem de fiyatının verilen hizmete göre çok düşük olması süper bir şey. barbekü'yü de gözlerden ırak bir yerde oturup sakin sakin etinizi pişirip kafanızı dinleyebileceğiniz bir aktivite olmasıyla ayrıca öneriyorum. insan doğanın ortasında ve o mangalın başında bildiğin deşarj oluyor. eti de kuzu şiş seçin ki kendinizi yormayın hem. işin özü burası polonezköy otelleri içinde hatta polonezköy butik otelleri içerisinde hakikaten kendini aşmış ve süper bir yer.