saygılı görünümlü homofobikler

iki ucu boklu değnek. fark ettirmeden ağzına sıçarlar. ay çok severim ben eşcinselleri deyip yapılma ihtimali olan bir reformun karşısında olurlar. aklınca insancıllar. onlara göre bizler kötü örnekleriz. hatta koca, sevgili veya oğullarından kaçırırlar.
doğan görünümlü şahin'den bile daha iğrençler. şöyle ki; her ne kadar normali homo bireye saygı göstermek, onun her hetero gibi toplumun bir parçası olduğuna inanmaksa da yalandan bir saygıya kimsenin ihtiyacı yok. sen burada -ya da herhangi bir yerde- yüzlerine gülüp dışarıda ibneyi aşağılık bir kelime olarak kullanıp, yolda gördüğün trans bireye laf atacak hatta onların yaşama hakkını elinden alacak kadar çirkinleşip, söz konusu onların özgürlükleri olduğunda bana ne amk benim derdim mi? tavrını takınabiliyorsan yemişim senin saygını afedersin. sanırım hepimizin biraz olduğumuz gibi görünmeye ihtiyacı var.
geçen bir arkadaşımın bu konuda fikrini öğrenmek için konuyu açtığımda dediği şey 'homofobik değilim aslında eşcinsel erkekler ayrıca çok yakışıklı oluyor ama çevremden birinin eşcinsel olmasını istemem' kendisi en yakın arkadaşımdır ama bilmiyor tabi en yakın arkadaşı eşcinsel