seks sorgusu

yeni tanışan kişilerin birbirini tanıma konusunda ileri seviyeye geçmesi, bildiğin karşısındakini sorguya çekmesidir. genelde full aa'lar yapar bunu. her boku sorarlar. götündeki kılları keser misin? sürtünme sever misin? kilotlu çorap giyer misin? sana "orospu" diyebilir miyim? yok efendim benimki çok kalın alabilir misin? göbekli misin? göğsünde çok kıl var mı? sesin kadınsı mı? uzar da gider. bugün adamın teki "üzerine işeyebilir miyim" dedi resmen. hee işe, sıç hatta. bu ne amq? git fantezini tanıdığın biriyle yap, insan yeni tanıdığı birine işeme isteğinde bulunur mu ya?

ağlayacağım artık yarabbim ne zaman biz küçük yerlerde yaşayan gay'lerin yüzü gülecek öhühöhühöhühüe. istanbullarda izmirlerdeki mükemmel profiller neden bizde yok, öhühühe :,(.
sadece sex mi? yani şipşak yapıp sonra yangından mal kaçırır gibi toz mu oluyoruz? da benim sex in bu kadar yüzeysel yaşanmaması ile ilgili sorgumu hatırlattı.
a mı p mi ?
a yım fakat p olabilirim ilk defa olcak ama aplik te düşenebilirim
kocacım vs aşkım lafları
p yim sadece oral yapıyorum
bende sınır yok sınırsızım
nasıl tiplerden hoşlanırsın fark etmez (kesin zayıf bear dışı tiplere meyilli arkadaş)
kaç kişiyle yattın ilk nasıldı anlat anlat (diye sanal sekse meyilli barzo kardeşimiz) sorabilirisn ama bunu sanal sekse alet etme be
kelepçeli mi kelepçesiz mi sorunsalını akıllara getirmiş olan başlık.