seni arkadaş olarak görüyorum

tanıştığınız günden beri hemen hemen her gün görüşürsünüz, beraber vakit geçirirsiniz. ondan hoşlandığınızı kesinlikle biliyordur o da sizden hoşlanıyor sanarsınız fakat ona karşı hislerinizde açılınca "seni arkadaş olarak görüyorum" der.

-ben de seni malzeme olarak görüyorum.

ama bu lafın asıl anlamı şudur: benimle çok ilgilenme, bana piç erkeklerin yaptığı mualemeyi yap; yok say, dinleme, ilgilenme, bak senin kucağına nasıl atlıyorum.
birileri ile tanıştığımda (sanal,reel) sex yada ilişki düşünemediğim kişi ve kişilere arkadaş, abi gözü ile bakıp bunu da karşımda ki şahıslara belirttiğim de onun ötesi olamaz, ben onlara o etiketi koymuşum. ha karşımdaki sapıtıp bana seksüel anlamda yada ilişki babın da birşeyleri istediğini dile getirirse iletişimi kopartırım.
çünki her iki yaklaşımı mı kapatmışım dır o şahıslara ilişkin.
fuck buddy olarak takılıp hayal kırıklığını seksle gidererek çözüm bulunacak söz.
mal gibisin senle mi çıkacamın hafifleştirilmiş hali.
artık arkadaş olarak da kalınması mümkün olmayan nokta.

"neden yakamdan düşmüyorsun ki, istenmediğini anla artık"ın jelibon kıvamında yumuşatılıp kibarlaştırılmış hali olan arkadaş olarak görme çıkışında, hiç başlamayan sadece bir taraf için başlaması çok istenen bir ölü doğum vardır aslında.
seninle sevişmeyeceğimin üstü kapalı defansif cümle yapısıdır
belki ilişkiyi yürütemeyeceğini biliyor yada arkadaşken aldığı keyfi alamayacağını düşünüyor ondan geri adım atmak için böyle söylüyor bu gece çok pozitifim