sergen yalçın

efsane olduğu futbol hayatından emekli olduktan sonra medya maymunluğuna soyunmuş ve başarılı olmuş itici insandır.futbol yorumculuğundan zerre anlamayan , yetenek sizsinizde belli ki acun ılıcalı tarafından her boka hayır demesi yönünde emir almış , yeni ali taran yapılmaya çalışılmış fuck go home denmesi gereken gereksiz ünlü.
yetenek sizsiniz'in, yetenekle patates arasındaki farkı bile anlayamayan jüri üyesi. sahneye bir kadın yarışmacı çıkıp başarılı bir performans sergilediğinde "kadın olmana rağmen iyiydin..." şeklinde cümleye başlaması ise en bir sevdiğim.
kariyerini futbol ile sınırlı tutsa daha sevimli olabilecek eski futbolcu acun'un bu adamı neye dayanarak jüri yaptığı tartışma konusu olabilir.
kısa süre önce canlı yayında iken burnunda kazı çalışması yapmış olan eski futbolcudur.
ben farklı bi yorum yapcam.oğlan seven homofobik deyimi kullanıldı.yetenek sizsiniz jurisi yetenekli sergen için.
göreceğiz cumartesi ne olacağını dediğinde umarım rezil etmez kendini demiştim ama şu an 7-0 alıyor takımı maçı.
beşiktaşlı olmamama rağmen sevindim kendisi adına. takımına ciddi bir uyum getirdi. oyuncular birbiriyle çok iyi anlaşıyor. hatta geçen bir tanesi diğerinin boynunu öpüyordu maç sonrası. tam olarak sahalarda görmek istediğim hareketler.
neyse konumuza dönelim. bakın bu adam gazla iyi çalışan bir adam. bu adamı sinirlendirirseniz sonucu ona yarar. bu futbol oynadığında da böyleydi. antrenörkende böyle.
(bkz:bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz)