seri eksi oy veren ibne

yeni yazardır. hoş gelmiştir.

(bkz: askk)
seri boş oy veren versiyonu için;

(bkz: seri eksi oy veren ezik)
gerizekalıdır, komplekslidir, derdi varsa yüzleşmek yerine bu şekilde derdini anlatabileceğini sanandır, siktir olup gitsindir, sözlükten uzaklaşma nedenidir. böyle şeyler yapmamalıdır!!! hadi bunu da eksile gerzek dingil!
canı sıkılmıştır. çok da şey etmemek lazım.
#347930 şu entrymden ne istedin? gayet görüş bildirdiğim basit bir entry. ayrıca dünya sağlık örgütü bile hastalık olarak kabul etmiş bunu. yanlış bir şey de söylemedim. cidden çok merak ettim. açıklama yaparsan çok sevinirim. istediğiniz gibi oy verebilirsiniz saygım sonsuz. sadece bir şey soracağım.
hah geldi gene eksileme düşkünü gerzek, canım sen orda herkesi eksilerken, insanlar senin götünden girip ağzından çıkıyor haberin olsun... hadi gelsin eksi...
bir entry eksilediği için "seri eksi oy veren ibne" ve "götünden girip ağzından çıkı[lası]" sıfatlarını nasıl haketti acaba diye düşünmemi sağlayan insandır. hani entry eksilenmeyecek bir entry olduğu durumlarda altında isyan edecek başka bir başlık var mı yok mu bilmiyorum belki en uygunu bu başlıktı veya yeni bir başlık da açılabilirdi aslında eğer zaten hâlihazırda bu amaca hizmet eden bir başlık yoksa. ama gelip bu başlık altında bu başlığın karşıladığı insan grubu içinde bile olmayan birine "gerzek", "ibne" ve "götünden girilip ağzından çıkı[lası]" sıfatlarını pervasızca yapıştırmanın ne kadar doğru bir davranış olduğu da tartışılır. önce bir şeyin okuyup anlaşılması ardından akıl süzgecinden geçirilip aynı zamanda yorum yapılacaksa üzerine bu süzgeçten geçenlerle bir fikir belirtilmelidir. futursuzca girilen entryler de sözlüğe de bireye de zarar verebilir. başlığı ve entryleri okuduğumda aklıma gelen ilk şey demek ki herhangi birini eksilesem hakkımda düşünülen bu olacak. yanlış kişiyi yanlış başlık altında niteleyip üstüne ağır hakaretler kullanıldığı için durumun gözümde yanlışlığını geçtim sözlük formatına da zarar verildiği düşüncesindeyim.
seri eksi oy veren kişi hetero da olabilir.önyargılı olmamak lazım.
tanım: oy verme hakkını kullanan eşcinsel.
seri oy alınca dünyası yıkılan sözlük eziklerini tilt eden yazardır. şimdi baktım. bana verilen son 20 oyun 19'u eksi oy. takıyor muyum? asla.
olumsuz eleştirilere kapalı olan, pohpohlamak dışında kendisine yaranılmayan yazarı beğenilme duygusundan yoksun bırakan, dolayısıyla verdiği eksi oyla onu sinirlendirip çirkinleşmesine sebep olan yazardır. adam bazılarınızın dayanağınız olmadan sadece gıcıklığına da olsa eksi oy verdiğinizi bilmesine rağmen, fikrinin desteklenmemesine tahammül edemiyor , niye böyle yapıyorsun annecim?
yetişin dostlar başıma musallat oldu bu gerizekalı.
alakasız eksiler yiyorum cidden kafayı sıyırıcam sinirden az kaldı.
o her kimse mesaj kutuma gelsin. kavga istiyorsa ederiz sorun değil.
şu an nasıl ağlıyorum nasıl ağlıyorum anlatamam. kendimi duvardan duvara vuruyorum. yapma. bu kadar seni seven yazarlar varken değiyor mu hiç beni seri eksilemek. allasen bak kukunu öpem yapma. kahrımdan kabız oldum. özür dilerim bu kadar üstüne gittiğim için. lutfeeen lutfeeenn. seni sevenlerin hatrına geri çek eksileri. noluuğğğr.

.
hadi la geriye 117 entry kaldı onları da eksile.
seri#2
hayır kim olduğunu biliyorum artık boku da çıktı. ana avrat sövülmek bu kadar mı hoşuna gidiyor anlamıyorum ki. gereksiz insansın amk.

daha geleli 2 gün oldu ama birinin antipatisini kapmışım bile. sözlükten soğumak için birebir açıkcası.

insanları kalıplaştırmaya bayılan biri bence, ilk tahminim. yazık, muhtemel bu da eksi yer şimdi.
  • /
  • 2