sevgilinin sosyal medya hesaplarını patlatma

kimine göre bir intikam şekli, kimine göre kirli çamaşırları görme bahanesi. benimki tamamen masum bir merak, maillerini okumak istiyorum mesela. aramızda bir hacer abla var mı acaba bana yardım edecek?
bırakalım eski sevgiliyi birlikteyken bile sosyal hesaplarını kontrol etme, engelleme, merak etme, yok telefon kurcalama, mesajları okuma, hesapları dondurma gibi saplantılarım hiç olmamıştır.
''zaten varsa ademin gönlünde, gözünde başkası senin yatağında yapar ablası '' lafını düstur edinmişimdir hep.
güven esastır, zaten bir kaç kelimeye odaklıyımdır konuşurken onları da söyledi mi, aayy daha gözümün önünde yapsa inanmam :d
hep aptal aşık oluşum bundandır.
sevgilisinin sosyal medya hesaplarının şifresini isteyen kadınları/erkekleri bir türlü anlayamadığım gibi anlayamadığım bir diğer olayda budur. bir insan neden başkasının özel hayatına bu kadar girmek ister? ne yani, bir ilişki yaşanıyor diye ördek ailesi gibi her şey iç içe ve dip dibe mi olmalı? insanların kendileri ait özel alanları olamaz mı? her şey göz önünde mi yaşanmalı.
eğer bu istek, sevgilinin hayatına tamamen müdahil olmaktan öte, acaba beni aldatıyor mu sorusundan geliyorsa, zaten bu sorudan kurtulmak mümkün değil. yani adam bir hornet hesabını siler, ikincisini açar, nereden bileceksin ki? yan odada babası, adamın karısıyla beraber oluyor, adamın ruhu duymuyor. bu stresle, bu güvercin ürkekliği ile yaşanmaz.

böyle bir derdiniz varsa iyisi mi yol yakınken ya ayrılın, ya da "sevgilim" diye hitap ettiğiniz adamlara/kadınlara güvenmeyi öğrenin. öğrenelim.
en son eski sevgilimin benim fotolarımın aynını kullanarak mükerrer hesap açması ve sonra da şikayetçi olması üzerine hornet hesabımın patlaması ile sınandığım durum. orjinal hesap benimki olduğu halde yan hesap muamelesi görüp askıya alındı şaka gibi.

ip no olayı nedeniyle telefondan yeni bir hornet hesabı açmam mümkün değil, feys'ten de girişim engellenmiş. ama dur sen gerekirse sırf hornet hesabı açmak için ikinci bir telefon alıp yine hornet açacağım. bu kez de şikayet ederse sanırım evini basıp döverim zaten aramız 5 dakika.

(bkz: eski sevgiliden kurtulamamak)