sevgiliyi tanıma yolları

en kestirme tanıma şekilleri bence:

1. sevgili ile tatile çıkmak.
2. sevgili ile aynı evde yaşamaya başlamak.
3. sevgiliyi ailenizle tanıştırmak.
4. sevgili ile uyumak.
5. sevgili ile toplum içinde güncel bir konuyu tartışmak.
6. sevgiliye yazmayı kesip kendi haline bırakıp gözlem yapmak.
ortak arkadaşlar ile tartışmaya girildiğinde, sevgilinin davranışlarını gözlemlemek..
taraflardan biri bir hastalık süreci (veya benzeri bir kötü gün-kaza, ölüm,...vb.) yaşarken yapılanlar ve söylenenler, hem dostların hem de sevgililerin en büyük sınavıdır.
hiçbir insanı tüm yönleriyle tanıyamazsınız. ayrıca her insan birer robot değildir ki kalıplaşan kişiliklere sahip olsunlar, biri bir gün nüktedan olur diğer gün düşünmekten somurtkan yarını ise aptallıktan huysuz. belli olmaz bu işler. siz sadece sevin. o da sizi severse gerisi mühim olabilir mi ki çok? zaten ayrı ayrı insanlar olmazsınız, sevgili iseniz bütünlük içerisinde olmalısınızdır. "bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim"
kimsenin söylemediğine hayret ettiğim ve mutlaka söylemek istediğim bir şey var ki o da sevgiliyi en iyi tanıyabileceğiniz yerlerden bir tanesinin yatak odası olduğudur!

öyle her şeyi sekse bağlayan tiplerden değilim ama iki iki dört eder, yani.

şöyle açıklamam gerekir ki bazı insanların fetişleri vardır ve bu fetişler kişiliğimizin en temel unsurlarındandır. yatakta aşağılanmak isteyen birisiyle kontrol ben de olsun diyen birisi aynı kişiliğe sahip olamaz! aynı yatakta iki kontrol manyağının birlikte bir şeyleri becerebileceklerine inanıyor musunuz?

ben inanmıyorum.