sevgiliyle bilgisayar oyunu oynamak

oynanan oyuna göre değişik senaryolara sebep olabilecek durum.
mesela tekken ya da mortal kombat oynanıyorsa "aynı hareketi yapmasana yaa" gibi replikler ile birlikte küsme, darılma gibi küçük olumsuzluklar yaşanabilir.
league of legends, dota2 gibi bir moba oynanıyorsa muhtemelen birbirini kurtarma amacıyla mantıksız oynayarak oyuna sıçılabilir. kimse kusura bakmasın lol is better than sex değil yani.
bir korku oyunu oynamak herhalde en eğlencelisi olur. sarılarak, tırsarak oynanılır; konsol sevgililer arasında "şurayı sen geçsene"lerle gidip gelir.
kısaca hayaller hayatlar.
pes efsane olurdu eminim ben ve o başka bir takıma karşı şekilde yapılırsa ve aradaki muhabbetleride düşündüğümde çokça zevkli olur kanısındayım... rpg nin bu işe çok yatkın olmadığı kanaatindeyim yoksa arvelin bahsettiği durumların olması kuvvetle muhtemel *
hiç deneyimlemedim ama mümkünse de deneyimlemeyeyim. özellikle işin ucunda bir iddia yoksa yani oyun, salt yenmeye dayanıyorsa aman aman evlerden ırak. * hırslanır, sinirlenir ve ardından yenilirsem çirkefe yatar, kavga eder ve ilişkimizi orada bitirirdim herhalde. bu yüzden kendime bir not: "sakın sevgilinle oyun oynarken ona rakip olma, bilgisayara karşı oynayabilirsiniz ama"
gerekli olanlar;
1 adet sevgili ( fazlası da olabilir)
1 adet oyun konsolu ya da bilgisayar.