sugababes

eskiden şarkılarıyla be club'da, barbahçe'de kendimizden geçerken bol bol dinlediğimiz. özellikle hole in the head şarkısının rockamerica remixi pek güzel olan, insanı müzik çalarla kulağında dinlerken altında yumurta varmışcasına kıvırarak yürüten ilginç müzik grubu. artık pek birşey yapmıyorlar ama olsun. bu arada dj can kendilerine bayılır.
ilk olarak siobhán donaghy, keisha buchanan ve mutya buena'dan oluşan, 1998'de kurulmuş, ilk parçaları overload ile hatırı sayılır bir beğeni kazanan ingiliz girl band.

piercing benli efsane sesli mutya, siyahi keisha ve özgünlükleri ile zamane grupları atomic kitten, girls aloud gibi grupların arasından sıyrılan grup 2001 yılında siobhan'ın ayrılmasından sonra heidi range'i bünyesine katarak freak like me, round round, push the button, too lost in you, ugly ve büyük sükse yapan, sting ile birlikte seslendirdikleri parçaları shape ile birçok hite imza attı.

daha sonra mutya buena'nın da gruptan ayrılması ile gruba yeni katılan amelle berrabah ile sugababes eskisi kadar iyi olmasa da easy, red dress gibi parçalara imza attı. en son grubun kuruluşundan beri kalan tek orijinal üyesi keisha buchanan'ın da ayrılması ile 2011 yılında jade ewen'ı bünyesine katarak yoluna devam etti. ilk kuruluşundaki orijinal üyeleri 2011'de mutya keisha siobhan olarak yeniden birleşti ve mks olarak 2015'de ilk albümlerini yayınlamaya hazırlanıyorlar.

freak like me -


round round -


push the button -


shape -


too lost in you -


ugly -


round round şarkısında ki o ablanın solosu yok mu o solosu leziz leziz