tanrı'nın lezbiyenleri atlamış olması

lut kavmi örneği hep erkekler üzerinden gitmiştir "kadınlarınızı bırakıp nasıl erkeklere gidersiniz?" gibi sözler vardır ayrıca "kadınlara gitmek" nedir? biri açıklamalıdır. günümüzde eşcinsel denilince akıllara -olmayan akıllara- hep geyler gelir, hatta bir saçmalık yapıp transları bile eşcinsel sıfatına sokan insanlar vardır, eşcinseller ikiye ayrılır; lezbiyenler ve geyler.
tanrı nasıl olmuşsa "insanları gey yaratıp geyliği yasaklamış?!" ama lezbiyenlere bulaşmamıştır bu durumda lezbiyenlik helal midir? tanrının kafası güzeldir.

tanrı ayet yollarken ne içmişti? az sonra...
tanrının hep bir erkek figürü olarak tanımlanmasından dolayı, şansını düşürmek istemediği için bulaşmamaktadır.
gençler gerisini siz düşünün, biz rahatız bizle ilgili bi kaide yok
tanrının lgbt bireylerle her hangi bir derdi yoktur.ibnelerin tanrı ile sorunu vardı ayrıca başlıyacam şu lut kavminizden.heteromusunuz nesniz laan ikide bir lut da lut.kavmin helakı eşcinsellikten değil.zorba,tecavüzcü,bozguncu olmasından kaaynaklanıyor.
oyy şiştim şu ateist ibnelerin kendilerini ilgilendirmeyen konulardan saydırmasına.yanacaksanız ibnelikten değil şirkten yanacaksınız.

ayrıca azcık kafası çalışanın kadınlarında eşcinsel olabileceğini bilip kuranı buna göre yorumlaması gerekir.

eğer bahsi geçen tanrı islam tanrısı allah ise olmayan durumdur. hatta türlü türlü cezalarla sevicilik yapan kadını nasıl baskı altında tutabileceğinizi bile anlatmış.
ataerkillik sebebiyledir. hetero erkeğin geylerden nefret edip lezbiyen pornosu izlemesi gibi, eşcinselliği kadın bedenine yakıştırıp erkek bedeninde tiksinç bulan iki yüzlü toplum, din vs işte.