tauerville amber flash

kimyager ve bence parfüm dünyasının en iyi burunlarından biri olan andy tauer tarafından kendi markasının * dışında 2014 yılında kurduğu tauerville markası altında pazarlanan 2015 yılı çıkışlı parfümü amber flash.

tauer markası altında daha ağır daha kompleks kokular üreten andy tauer, tauerville markası altında şimdilik tek seri içinde * ve daha eğlenceli diye nitelendirdiği genel olarak tek nota etrafında dönen parfümler piyasa sürmekte.

eğlenceli olarak tanımlamasını şu noktada haklı buluyorum. flash serisi içindeki parfümleri başka parfümlerle katman *uygulayarak inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. tek nota etrafında döndüğü için aynı temayı kullanan başka parfümler ile beraber kullanmak, denemek gerçekten heveslendirici.

amber flash açıklanan notaları ise; amber *, laden, benzoin, vanilya, sandal ağacı, paçuli and kaşmir.

ilk sıktığınız andan itibaren yumuşak, pudramsı ve koyu bir amber kokusu parfümün son saniyesine kadar bulunmakta. kalite olarak kullandığı malzemelerden asla ödün vermediğini bu nedenle parfümlerini üretmenin ucuz yolu olmadığını söyleyen andy tauer'e hak verebilirsiniz, çünkü amber temalı parfümler içinde en organik amber kokularından biri olduğunu söyleyebilirim.

temiz, ferah kokuları seviyorsanız mutlaka uzak durmanız gereken bir parfüm amber flash, zira yarım saat içinde kendini gösteren paçuli ile koku tamamen tozlu hatta kirli bir hal almaya başlıyor. tatlılık oranı gayet yerinde olan, vanilyanın pek hissedilmediği konsept bir parfüm amber flash.

denemeden alınmak için fazla pahalı bir parfüm. çok daha ucuza herkesin övdüğü bayıldığı parfümler bulmanız işten bile değil ama parfüm dünyasına merakli birisi iseniz şans vermenizi öneririm. her ne kadar içinde sentetik kokular barındırsa da tozlu hali ve organik notaları ile labaratuar üretimi kokuların oldukça uzağında.