toplu taşımada etkilenilen kişinin gizlice fotografını çekmek

ekran ayarları en karanlığa getirilir, flaşın kapalı olduğu kontrol edilir, telefon sessize alınır ve çaktırmadan yan tuşa basılarak fotograf çekilir. indikten sonra fotograf kontrol edilir ama yaa bulanıktır yada yanlış yerin fotoğrafı çekilmiştir.
yakalanmamak gerekir. yakalanırsanız başınıza kötü şeyler gelebilir.
alternatif bir yöntem olarak;

telefonunuzun ön kamerasına güvenip mutlu bir selfie çekinmeye çalışırken* nesneleştirdiğiniz kişiye arkanızı dönük tutarak ve telefon ekranından kendinizi merkeze odaklamak yerine fotoğraftaki negative space i doğru değerlendirirseniz başarıya ulaşabilirsiniz. **
yasak olan ama heyecan veren çekicilikteki eylemdir..

instagram'da istanbul'da toplu taşıma araçları vs. çektiği insanların görüntülerini paylaşan http://instagram.com/istanbulcasual hesabı gibi..

aranızdan bazıları ünlü olmuş olabilir..
4 yıl önce bakırköy-beyazid otobüsünde deneyimlediğim eylem. 30'lu yaşlarda olan abi komple siyah takım elbise, ayakkabı, çorap giymişti ama beni asıl etkileyen bu siyahın kontrastı ve takımın vücuduna cuk oturmasıydı. ara ara gözüm istemsiz ona dalıyordu, içimden "keşke pantolonun dikişleri patlasa da bacakları, poposu ya da pipisi minvalinde bir yerleri ortaya çıksa" diyordum. ama patlayacağı yoktu ve işimi şansa bırakamazdım. yanına yaklaşarak her şeyi göze alarak gizlice bir kaç poz fotoğrafını çektim, aşırı uyarılmıştım hemen ofise dönüp görsellere bakarak mastürbasyon yaptım, çocuktan öylesine etkilenmiştim ki bu fotoğraflara bakarak 1 hafta boyunca geceleri boşaldım. artık gerçek insanlar bile onun kadar tatlı gelmemeye başlayınca fotoğrafları silmeye karar verdim. şayet silmeseydim 4 yıl boyunca o görseller bana yalnız kaldığım gecelerde yeterdi.

o gün bu gündür takım elbisenin böylesine yakıştığı birini daha görmedim, tam 4 yıl oldu, şimdi kimbilir hangi yaban ellerde tarumar olmuştur bu tatlı esmer şey. ah ulan ah hacı abi.
dating app'de hoşlanılan kişinin profiline girip fotoğraflarını screen capture'lamanın bir üst versiyonu sanıyorum. ben henüz bu aşamadayım. saha görevini yerine getirmeye hazır değilim.
giriyorum hornet'e, efendi efendi fotoğrafları kaydedip galeriden bakıyorum efendim. hep ziyaret edersem bir yerleri kalkar malum.