tuncay özkan levent göktaş ve sedat peker'in tahliye edilmesi

bir kez daha muz cumhuriyeti olduğumuzu kanıtlayan olay.eğer suçluysalar neden tahliye edildiler yok masumdularsa niye o kadar zaman içeriye tıkıldılar.
düne kadar ergenekon ve balyoz davalarının avukatıyım diyenler cemaat savaşında güç birliği için mi aldılar bu kararı.
ilginç olan ise tahliye edilenlerin hükümete karşı en ufak bir eleştirileri yok.varsa yoksa paralel yargı,paralel hukuk.
rte'nin kedinin fareyle oynadığı gibi nasıl iyi bir siyaset yaptığının göstergesidir.

uyanın artık, düne kadar darbeci bunlar dediği adamların serbest bırakılmalarını sizce neden bütün kabine kutluyorlar. çünkü içeriden çıkanlar cemaat ile uğraşacaklar. zirve binasına yapılan saldırıyı duymuşsunuzdur, bu saldırının bir numaralı sanıklarını bile serbest bırakıldı. burada hoca efendininde alması gereken bir meaj mevcuttur.

bence hükümet, ergenekon sanıklarıyla cemaatin sonunu hazırladıktan sonra bu insanları tekrar içeri almaya çalışacaktır. eh rte tüm gücü kendi elinde topladığına göre bunun olamayacağını ikna etmek güç olur değil mi?

a.öcalan'nun serbest kalmasıyla da okeye dördüncünün tamamlanacağı tahliye. neden olmasın?
tuncay özkanın sivil ve muhalif gazeteci olarak darbe içerisinde olması zaten saçma.dolayısıyla zaten içeride kalmaması gereken bir insan.bu tahliyeler resmen at iziyle it izini birbirine karıştırmış.