ağaçtan korkan adam

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 11.09.2018 15:00

Puan: 50 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0

kırık bir aşk hikayesi

taşra sıkıntısını, taşranın ve olabildiğince basit insanlarının bireyi nasıl kendi kurallarına uydurup, silikleştirdiğini nefis bir biçime anlatan bir yandan da ağlatan çok başarılı ömer kavur filmi,gerçekten kırık bir aşk hikayesi. güler ökten'e de altın portakalda en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazandırmıştır.

mavi saç

eskiden pembe yeşil vb versiyonlarıyla birlikte nefret ettiğim saçtı. pembesinden yeşilinden hala nefret etmekle birlikte, buna sahip olan bir kız tanıdım, artık bayılıyorum. fantazim oldu.

kim milyoner olmak ister

yandaş yeni sunucusunu ve burnunu utanarak çok çekici bulduğum yarışma.

virginia woolf

feminizm için çok önemli büyük bir kadındır fakat birinci dalga feminist olarak feminizmi orta-üst sınıf beyaz kadınlarla sınırlıdır. örneğin oy hakkı için mücadele eden suffragetteleri “garip”, “eskimiş” kıyafetler içinde “acayip aksanlı” kadınlar olarak anlatır. (bkz:birinci dalga feminizm) (bkz:liberal feminizm)

kötülük

selim ileri'nin erkeklik sanrılarını, korkularını anlattığı hikayesi. efemine erkekliğin herb goldbergin deyimiyle robotlaşan toplumsal erkekliği tehdit ettiğini, orta sınıf evli çocuklu ve sözde hetero kenan'ın lise arkadaşı efemine a.s. ile ilişkisi üzerine anlatır. okunması tavsiye edilir.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.