peynirekmekveumut

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 24.08.2018 16:27

Puan: 30 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

0

berber dayaması

küçükken haz aldığım ve defalarca saçımı kestirdiğim sarışın bir berber vardı, elimi bilerek kenarlara koyar ve değdirmesini beklerdim, bazen öyle ileriye giderdi ki berber koltuğuna sıkıca tuttuğum elin tüm zerresiyle gencin aletini hissederdim. küçüktüm pek bir şey anlamazdım ama hoşuma giderdi, adam benle konuşmaya başladığında nutkum tutulur konuşamazdım o adrenalinden, küçüklük işte. şimdi anlıyorum küçük yaşta tacize uğramışım, haberim yokmuş. bu arada 12-13 yaşlarındaydım.

kız arkadaşın var mı

muhabbeti soğutan -sizin için- ve konuyu değiştirmeniz gereken an sorusudur.

her şeyin boşalana kadar olması

eğer doğruysa bekaretimi korumam gereken durumdur.
Henüz hiç başlık açmamış.

berber dayaması

berberin sizle gevşek ve yumuşak bi ses tonu ile muhabbet edip, başınıza hafiften okşar gibi uysalca dokunması ve nihayetinde saçınızı(ve tabi yüzünüzü de) köpürtüp yıkaması kadar mükemmel bir şey değildir ama hepsi kombine edilirse çok daha iyidir.

başıma gelmişti bu bahsettiğim durum. bi daha da öyle bi berber bulamadım. herif resmen içgüdüyle yaşıyor gibiydi. bi (umursamaz)doğallık, bi uyuşukluk. oldukça maskülen bi erkeği böyle kedi gibi haliyle görmek bi başka. berberden çıktığımda resmen aşıktım adama. anlatılacak gibi değil.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.