yatılı misafirlikte başa gelebilecek terslikler

arkadaşınız da veyahut akrabalarınızda uzun ya da kısa zamanlı gittiğiniz ziyarette "hadi ya bu gece kal" ısrarına dayanamayıp kaldığınız ya da kapıdan içeri girip "heyt bu gece bir yatak daha serin" dediğiniz yerde başınıza gelebilecek aksiliklerdir.

-altına kaçırmak
-ishal olmak
-rüyalanmak
uykun gelmediği halde erken yatmak zorunda kalmak.
üzerinize üşüme diye atılan kalın yorgan yüzünden sucuk gibi olmak.
sabah erken uyanıp kahvaltı için herkezin uyanmasını beklemek zorunda olmak.
her daim umduğunu değil bulduğunu yiyecek olmanın verdiği teslimiyet duygusu.
ev sahibinin yatağımıza girerek oral seks yapmaya başlaması. valla zordur insan ne yapacağını şaşırır sonuçta misafir olmak yani ehe.

(bkz:misafir umduğunu değil bulduğunu yer)
"üniversiteden oda arkadaşı" sıfatıyla evine kalmaya gittiğiniz buddy'nizle porno eşliğinde birbirinize masturbasyon yaparken ablasının odaya dalması...
herkesin kısa bir süre donup kalmasından sonra ablanın gitmesi, bizim ise g.t korkusu ile birbirimize dahi bakmadan uyumamız.
herkesten önce uyanmak. kimse uyanamadığı için de odadan dışarı çıkamamak.
- hacdan dönen yaşlı akrabamızın evine gitmiştik izmir’e, yatılı kaldık ve amcamın bana verdiği pijamaya gece öyle bi boşalmışım ki, hayatımın en dolu dolu boşalması diyebilirim. ne yedim ne içtim de öyle oldu hala şaşar dururum.

- alaturka tuvaleti tıkamıştım. su dök su dök gitmedi bi türlü rezil şey. o yüzden alaturka tuvalete girmeye az da olsa korkarım misafirlikte.
ben çocukken eve işemiştim. bayağı bildiğin döne döne işemişim. annem uzaktan bağırmış falan da zor uyanmışım. haha

nefret ediyordum da evs sahibinden. bilinç altı işte. çocukluk işte. ehehe ;)