zirveler için kombinleme rehberi

bahsi geçen muhabbet zirvesiyse durum biraz karışık. eğer muhabbet ve gullümde kimseler elime su dökemez diyorsan sakin bir şeyler giymek yeterli olabilirken, ağzınla kuş tutamayacaksan ilgiyi kıyafet detaylarınla başka bölgelere çekmelisin. mesela ahmetonski gibi mor kulaklıkla stilini ateşleyebilir ya da max blum gibi çiçekli gömlek detayınla dikkat çekmek için tırmalayabilirsin. eğer yetinmeyi bilmiyorsan yani hem ağzım hem stilim parlasın dersen fatgalcga gibi kuaför randevusu sonrası yapılı saçlar ve onu tamamlayan zarif kostümler içinde zirvede başköşeye kurulabilirsin. farklı bir alternatif de bu tür muhabbet zirvelerinde gençlik enerjini dışa vurmak ve bunun için de üşümeyi göze almak; ateşten abisi. arvellian örneğinde olduğu gibi ince bir tişört üstüne havalı kot ceketle '' aşk bende saklı '' mesajını verin.

eğer söz konusu hayallerde ısınıp pişen ve hayata geçmek için geri sayan hamam zirvesiyse üzerine ince bir şeyler almak yeterli olacaktır. burada giyinmek değil kolay ve seksi şekilde soyunmak daha ön plandadır. yine planlanan orgy zirvelerine hazırlık yapılıyorsa kombinin parçaları kolay alev almayacak, yırtılmayacak ve kırışmayacak parçalardan oluşmalıdır ve emin olun ne giyerseniz giyin kimsecikler- reenkarnasyon sonrası o eski halinden eser kalmayacağı için- kombini hatırlamayacaktır. ama arzuya göre piercing ve dövme gibi aksesuarlara yer verilebilir. yer yer kıl detaylarıyla da tuz biber olunabilir.

eee şekerler bilirsiniz- kendimden biliyorum- zirvede olmak zordur, sizler de elbette zirvede olmak için biraz kendinizden ödün vermek zorundasınız, ne yapalım annem.