11 nisan 2013 lazio fenerbahçe maçı

uefa liginde 4 nisan 2013 fenerbahçe lazio maçı 'nın rövanşı olan çeyrek final maçı. ilk maçı 2-0 kazanan fenerbahçe avantajı elinde bulunduruyor. italya'daki maç lazio nun cezası sebebyle seyircisiz oynanacak. 22:05 te başlayacak olan maç star tv de canlı yayınlanacak.
eğer aykut kocaman faktörü maça damgasını vurmazsa, fenerbahçe'nin rahatlıkla turu geçeceği maç olacaktır.
yok eğer kenarın eşofmanlısı 2-0 in üstüne yatmaya kalkar ve takıma korkak bir futbol oynatırsa, italyanlar başımızı ağrıtır.
60. dakikada lazio'nun golüyle 1-0 yenik durumda. 2-0'a yatan aykut kocamandan daha ne beklenebilirdi ki. kanser edecek illa taraftarını bunu istiyor cibiliyetsiz, tipini.. ruhsuzu.
caner attı amk dk73. kanser olmaktan kurtardı tamda salih girdi bir şeyler olur derken. iyi geldi. tuz ruhu* hala aynı amk.
ve yarı final, sadece o kadar. bu futbola sevinemiyorum bile. kocaman yönetmen olsa zeki demirkubuz ve nuri bilge ceylan bok yer yanında o derece.
salih uçan'ın oyuna girmesiyle maçın kaderinin değiştiği maç. bu çocuk inanılmaz yahu.
egemen için izlediğim maç. diğer yandan fenerbahçenin vasat oyununu sergilediği bir karşılaşma yarı finale çıktılar, tebrikler.*
yillar sonra bir takimimizin yari finale tekrar cikmasi oldukca sevindirici. ozellikle lazio gibi italyan fasistlerinin destekledigi bir takimi elemesi harika oldu.
fenerin bu oyunla daha ileri gitmesi bir mucize olur.
ama futbol zaten icinde mucizeleri de barindiran bir oyun degil midir?
tebrikler fenerbahçe türk futbolu adına güzel bir noktaya erişti.
orgazm tadında bir gece yaşatan maç ...