açlıktan geberirken lgbtlerle uğraşmak

bir ortadoğu ülkesinde gerçekleşen hadise.işsizlik almış başını gitmiş,ekonomik kriz kendini hissetirmiş,insanlar aldıkları maaşın yarısını ev kirasına öderken maşallah hökümetimiz hala eşcinsellerle uğraşıyor.gerizekalı halk ise din iman ahlak elden gidiyor diye sanal alemde nefret kusuyor.salak fakirin ağzı açlıktan kokarken hala ahlaktan bahsediyor.
seçtikleri çobanlar saraylarda keyf çatarken bunlara din iman satıp milyonları götürüyor farkın değil.ben niye açım ben niye akşama kadar köpek gibi çalışıp askeri ücret alıyorum diye sormuyor varsa yoksa lgbt.birde gerizekalının yeterli beslenememekten gelişememiş çocuğuna kötü örnek olduğumuzu söylemez ya sikemisin sabahamı bırakasın bilemiyorum.a benim aptal vatandaşım sen benim sikim götümle uğraşacağına kendi derdinle uğraş.
ahırdan bozma evlerde oturupta bir türlü ev sahibi olamadığını, peydahladığın piçlerin karnını nasıl doyuracağını,filtresiz kaçak sigara içmekten dişlerinin tuvalet taşı gibi olduğunu,millet facelerde tatil fotoğrafları paylaşırken senin köyüne dahi gitmek için bilet parası bulamadığını,kardeşini yaklaşan düğününde ne takacağını,konfeksiyon köşekerinde tozdan akciğerlerinin gün be gün çürüdüğünü,kredi kartının ertelenen faizli ödemelerini,sigortasız olduğun için en ufak bir hastalıkta nasıl tedavi olacağını düşün.


cehalet ve sefalet sarmalına düşmüş bir milletin halidir.
uygarlıklar tarihine bakıldığında, bu tür kısır döngüleri kırabilmenin pek kolay olmadığı görülmektedir...
ya bir iç/dış savaş ya da bir doğal afetle insanlıklarını yeniden keşfedebilmektedir böyle toplumlar...
kendi tarihinde böyle dibe vuruşları birkaç defa yaşamış bir milletin, tekrar tekrar aynı yanlışları ve eşeklikleri yapması, bunları hakettiğini kanıtlar...
başka diyecek ne var????
ne demiştik? cehalet + sefalet = rezalet

(bkz: cehalet)
açlığı ve sefaleti unutturmanın bir yolu. yeri gelir lgbti kavramının yerini namus, milliyetçilik alır. döngü böyle devam eder gider.