alexander skarsgard

1976 doğumlu isveçli aktör. iskandinav tanrısıdır gözümde. sarışın, renki gözlü ya da uzun boylu erkek hayranlığım yoktur normalde fakat başka bir boyuttan geliyor bu adam. ilk olarak melancholia'da gördüm kendisini. sonra disconnect'te ve the east'te çarptı gözüme. baktıkça bakasım geldi, son çare true blood'a başladım. zaten diziye devam etme sebebim gibi bir şey. birkaç fotoğraf alalım:http://ayisozluk.com/lnk/ac691eçok ciddi ve karizmatik bir duruşu var fakat gülünce tam bir goofy. ki çok tatlı bir şey bu.bu da hornet profil fotoğrafı.*bu da tüm tatlılıklarını özetleyen 34 madde:

http://www.buzzfeed.com/mackenziekruvant...

kısacası aşığım sözlük.
son filmi the diary of a teenage girl galasına drag queen olarak katılmış, herkesi güzelliğiyle bir kez daha hayretler içerisinde bırakmıştır.

http://www.buzzfeed.com/lyapalater/alexa...

bunu da şöyle açıklamış, film san francisco'da çekilmiş, yönetmen de oralı ve dahası ekipte birçok drag bulunmakta imiş, kısa sürede bir aile olmuşlar. gala da castro'da yapıldığından bu partinin bir parçası olmak istemiş kendisi kısacası. adını da "lady libido lushbody" olarak belirlemiş.

seksi bir fasülye sırığı olmasının yanısıra, true blood'ın 6.sezon finalinde antartika'da cıbıl cıbıl kitap okuduğu sahnesi ile bizi de yakmıştır.


yine beni benden almıştır. harika bir şey bu ya!

haber için gzone'a teşekkürler.

http://gzone.com.tr/galeri-ve-karsinizda...
jonathan ross'la öpüşerek hem beni kıskançlık krizlerine sokmuştur hem de gülmekten yerlere yatırmıştır.

buyrun efenim, video :