alf

çocukluğumun en güzel dizisi.bıraksalar sabahtan akşama kadar izleyebilirdim.hala daha açar açar yad ederim kendisini.güzeldin be alf.
infrared ısıtıcı url:http://www.alf.com.tr
melmac gezegeninden gelen ve bütün ailenin düzenini bozan müşfik kenterin sesiiyle sevilirliği tavan yapan karakter. kedi yemeyi sevdiği için evin keisiyle olan çatışmaları muhteşem olurdu. benzersiz dizilerdendir.
90lı yılların çocuklukların gayet iyi bildiği, kahverengi bir uzaylının bulunduğu yabancı komedi dizisi. yanlışlıkla dünyaya uzay gemisi düşmüştür ve amerikalı bir aile onu konuk etmeye çalışır. ailenin annesini her zaman sinir etmektedir, evin kedisinin peşinde koşmaktadır, evin küçük oğluna kötü örnek olmaktadır. ve sürekli komşulardan saklanmak zorundadır. ayrıca türkçe dublajlısı daha komiktir.

çocukluğumun en sevilen karakteri gerçek olsa ve keşke bizimle yaşasa derdim hep, kedi ile olan muhabbetleri ve ukala havasına hastaydım iyi aklıma geldi bulup izlemeli.
cool durmayı ve tam yerinde laf sokmayı bana öğreten çocukluk kahramanım. bu arada o kıllı gövdesiyle kendisi de az ayı değildir hani.