aradığı seksi bulamayınca aseksüel olduğunu iddia eden kişi

görünürde seçimlik aseksüel olma hakkını kullanan, gerçekteyse yalnızlıktan kuruyan multi-tesellici bünye.

bir şeylerde aradığını bulamamanın sonucu olarak vazgeçme şeklinde ortaya çıkan seksten soğuma hissi, bu tarz söylemlere yol açsa da; gerçekte kedidir o kedi. istenilene ulaşıldığı an aseksüel olma zırhı delinir ve koca bir yalana dönüşür.
elinde avucunda bir şey kalmadıysa ne yapsın garibim, en azından a sınıfından bir şeyler seçiyor. (ki aseksüellerin ulaşılmaz olması gibi bir imajları var.)

bakınız b sınıfı olanlara. gelen vuruyor, giden vuruyor.

(bir biseksüelin nafile acındırmaları; kitap 3, bölüm 7, sayfa 82)
şu da var. "birileri ne zaman (özünde tatminsiz olduğu) bir ilişkiden çıkmış olsa, devamında da bir süre istemsiz bir şekilde boş kalsa" formülünü uyguladığınızda, uygulanan kişinin ağzından, yukarı doğru kayan gözler eşliğinde "evet, karar verdim, aseksüelim" şeklinde bir kelime topluluğunun döküldüğünü duyabiliriz. evet, düğmeye bas ve her seferinde aynı şekilde duy.

detroit ulusal bilim üniversitesinde (!) yapılan araştırmanın gösterdiği gibi, buna yarı-zamanlı aseksüellik deniyor. yarıdan kasıt ise 2-3 gün. hatta hafta sonu yakınsa 2-3 saate kadar inebiliyor. cuma/cumartesi ateşiyle pişen hormonların hızına kalmış.

ille de bir kavram altına gireyim, üzerime marka logosu gibi takayım güdüsüyle (güdük güdü) kendisini aseksüel olarak tanımlayıp panseksüel davranış içerisine girenler ise ayrı bir araştırma... daha doğrusu yanlarından hızla kaçma konusu. (bu son paragrafta yapmaya çalıştığım, uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkarılmış futurelavirs hommage'ı lütfen gözden kaçmasın.)
ilk fırsatta delice sevişmeyi bekleyendir .
iddiasını ıspatlaması gerek olmayan kişidir.çünki her daim bu iddiasını ıspatlamaktadır.
mastürbasyon yaomak aseksuelige giriyor mu?