arjantin'de selfie kurbanı yavru yunus

boğulan bir köpek yavrusu ile selfie çekmekle aynı. iğrençsiniz insanlar.

haber linki: http://www.indiatimes.com/news/world/bab...
bu sabah işe giderken gazetede okuduğum haber. çok üzücü, bebek yahu. *
gerçi bunu gel de bebeğe tecavüz edip öldüren sapığa anlat. neyse, onlar selfielerini çekerken zeus gibi gökten tepelerine şimşekler yağdırmak istedim. *
artık ülkemizde ve dünyada hayvanlara karşı yapılan zülumun ciddi bir şekilde cezalandırlıması gerekiyor.bu bir sapkınlık!zaten bir sürü yunus insanların eğlencesi için(!) * o havuzlarda tutulmak zorunda kalıyor bu bir dramken bir de yavru bir yunusu sudan çıkarmak nasıl bir insan dışılıktır.
yunus için balık diyenler olmuş. yunus balık değil memeli hayvandır arkadaşlar. problem yunusların güneş ışığına ve cilt kurumasına karşı hassas olması. o kadar anormal bir durumki sevimli diye selfie yarışına giren insanlar hayvanın cesedini de çöp gibi kenara atmışlar. gördüğümden beri kendime gelemiyorum. kabul etsekte etmesekte insan türü dünya için bir tür virüs...
teknik olarak ceset ile selfie çektirmektir. tabii günümüz dünyasında her türlü olay magazinselleştirildiği için normal karşılayan bir güruh da doğru.

hatta daha ötesi muammer kaddafi'nin cesediyle fotoğraf çektirmek olabilir. evet.
haberin üstünden 3 gün geçmedi ki ''florida sahilinde bir adam, birlikte fotoğraf çektirebilmek için bir köpek balığını okyanustan sürükleyerek çıkarırken görüntülendi'' diye yeni bir haber çıktı.