ayı sözlük 1 kasım ankara zirvesi

ağustosta yapılan zirveye katılamayan kişiler olmuştur elbet benim gibi. düşündüm ki kasım ayının açılışını birlikte yapabiliriz* artık okullar da açıldığına göre benim gibi üniversite öğrencisi arkadaşlar da ankara'ya dönmüşlerdir diye düşünüyorum. tarih olarak 1 kasım'ı düşündüm, pazar günü oluyor. yer olarak ise sanırım herkese en ortak nokta kızılay olur, fakat mekan konusunda bir fikrim yoktur. mekana da hep birlikte karar verebiliriz* 1 kasım herkese uymuyorsa, başka tarih de ayarlanabilir tabii ki.

böyle bir düşüncem var, ne diyorsunuz ankaralı yazarlar? ayı sözlük ankara 1 kasım zirvesi olsun mu?
ben seçimi tamamen unutmuştum! o zaman plan daha başlamadan iptal oluyor, başlık silinebilir veya başlık adı değiştirilebilir... *

edit: ya da bir gün önce olabilir veya başka tarih önerilerini de değerlendirebiliriz.
daha erken bir tarihte de gerçekleşebilecek zirve. lütfen olabilir mi öyle bir şey?
beybiler ve beybi severler;

elimizden gözümüzden artırıp sakladığımız ciciler, ortalık olmuş fifiler, dünya barışına feda edilmiş sisiler;

eftimos sponsorluğunda toplanmamızın gündemi yoğun (!) şekilde etkilediği şu günlerde tüm suserlerimizi +1'lerini ve unutamadıkları -1'leri bir arada görebilmek için,
arka planda niye çalındığı belli olmayan müzkler eşliğinde o keskin bakışmaların sonunda düelloyu kazananı ankara ayı prensi olarak seçeceğimiz,
premses olarak da kendimi aday gösterdiğim akşam için önerilerimle geldim,
hepsi siz suserlerimiz için, hepsi sizler için:

ilk taş benden gelsin; 7 kasım cumartesi için arttırmayı açıyorum. var mı arttıran. itirazı olan konuşsun veya sonsuza kadar kolisiyle yaşasın.
octoberer; önereceğin tarih nedir daha erken olması için? şu anda her tarih değerlendirilecektir ki daha erken olma ihtimali de söz konusudur. sadece benim için 20 ekim-23 ekim arası uygun değildir, 22 ekim'de bir sınavım olduğundan ötürü.

7 kasım tarihi de benim için uygun gözükmektedir. lâkin, 8 kasım olsa daha iyi olabilir sanki çünkü cumartesileri akşam vaktine kadar çalışan yazarlarımız olabilir. pazar günleri çoğu kişi tatil olabiliyor.
yani 23'ü ile 1 kasım arası olabilitesi var.
o zaman bir yazarı kaybetmemek adına 23 ekim - 1 kasım arasındaki tarih önerilerini alalım yazarcanlar! *
bence artık zirvetörde adı konsundur. sanırım sıra 6. da. adı bu yüzden ayı sözlük altıncı ankara zirvesi olabilir. ya da ayı sözlük ankara muhabbet zirvesi olarak değiştirilebilir. adını koyun da başlık düzenlemelerini yaparız bir şekilde. sizi izlemeye devam ediyoruz beybiler.
başlık olarak " ayı sözlük ankara uyan gelsin zirvesi" olmasını öneriyorum. madem ki kimseden ses çıkmıyor, şöyle diyorum: 25 ekim pazar günü, saat 14:00'da bahçelievler'deki kahve dünyası'nda olacağım. kahvem ve kitabımla birlikte keyif yapmak için orada olacağım. katılmak isteyen zirvetörde geleceğini belirttikten sonra, daha rahat birbirimizle iletişim kurup buluşabilmek adına benimle özel mesaj yoluyla iletişim kurabilir.