ayı sözlük iki yaşında zirvesi hazırlama komitesi

ayı sözlük bir yaşında zirvesi hazırlama komitesi gibi bir komite oluşturma çabasındayız. tabi bu işler gönül işi. şuan yalnızım, destek bekliyorum. tüm emekler eğlenceli ve keyifli bir ayı sözlük iki yaşında zirvesi için.
neyinkafasilabu sağolsun destek olabileceğini belirtti. güzel bir organizasyon olacak gibi görünüyor, çalışmalara başladık. bir kaç destekçi daha bekliyoruz.
"ayı sözlük iki yaşında zirvesi hazırlama komitesi" iş başında ! *

bende olsaydım dedğim komitedir. ama geç mi kaldım ki ben
geceyi tunatuan sunuyor, tr chaser ve stonewall o gece fotoğraf ve video konusunda bize destek verecekler. sonrasında da stonewall bize geceden bir klip hazırlayacak. neyinkafasılabu ve ahmetonski etkinlik için güzel bir poster hazırladılar, gece boyunca da bir kaç belirlenmiş konuda desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler, silverface, yavrum benim bir çok konuda benimle beraber koşturdu, koşturmaya da devam ediyor, morj.com un hediyelerinin hazırlanması dağıtılması ve o gece keseceğimiz pastanın organizasyonunda görevler üstlendi. tra jedi en zor anımda benim imdadıma koşarak müzik konusunda destek olabileceğini belirtti. hepinizi çok seviyorum ve hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. umarım o gece bu çaba ve emeklerimizin karşılığını güzel ve başarılı bir party ile taçlandırırız. sevgiler böceklerim.