ayı sözlük ikinci geleneksel ağrı zirvesi

işte ayı sözlüğün gücü. türkiye'nin bir ucunda bizleri birleştiren sözlüğümüz sayesinde ağrı zirvemizi gelenekselleştirip ikincisini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. eee ne de olsa sözlüğün star bebeğim * ilk başta yüksek başlayan zirvemizin nabzı biz neden fakiriz, burada ne arıyoz lan ühühü nidalarıyla depresyona girmemizle sonuçlandı ve depresyondaki her genç kız gibi biz de çiğ köfteciye gidip frenchlerimizi tazelerken çiğ köftelerimizi yiyip serotonin seviyemizi yükselttik. eee tabi bizi gören dükkan sahipleri şok. ıssız, karanlık ve boş sokaklarda gullümler yapıldı, pokemonlar yakalandı, dedikodular ve yaşanılanlar anlatıldı, geçmiş hataları ve gelecek planları konuşuldu daha neler neler... en son mr nobody mazoşist doğası gereği yine depresyona meyillendi ve nutellasını alıp evine gitti. kendisinden hala haber alamıyorum. umarım ağır nutella tüketiminden dolayı çiçekli pijamaları içerisinde ölmemiştir. *
apranax sponsorluğunda gerçekleşeceğini tahmin ettiğim zirve.
gecenin şarkısı
*
öncelikle bir zirve düşünün ki ; gıybet , dedikodu , kıskançlık , depresyon, yalnızlık , fakirlik ve pokemon ile harman olsun. tüm şehri esir altına alsın. metropollerde bile zirve yapamayanlar tanrının unuttuğu şehirde 2. kez toplanan biz saygıdeğer yazarlar da bi zahmet taktir etsin. gelenekselleşecek bu zirvelerimiz ise şehirde lgbti yada ayı sözlük üyesi sayısı 2 olduğu için bu aralar büyüyemiyoruz ama gelecek vaat ediyoruz. sözlük yazarlarını toplanacağımız 3. zirvemize bekliyoruz. gelin kaçak sigaramızı ve çayımızı içip bizimle depresyona girin.
gece nikimsinin dediği gibi tam bir küçük emrah filmi kıvamındaydı. filmini çeksek ımdb de 9.3 puanını rahat alır. eleştirmenlerle de rüşvet adı altında yatacağımızdan yerlere göklere sığdırılmayacaktı.
isyanlarla , küfürlerle , cıtlak sesimizin yükseldiği kadar ajdar sarkılarıyla gecemize renk kattık. 5 dk bütün şehri turlayıp evlerimize geri döndük
sonunda ise aldığımız karar ile zengin ve kıro sevgili bulup kendimizi bu hayattan kurtarmak
bu satırlarımı ise ağır nutella tüketimi ile çiçekli pijamamı giyerek yazıyorum.* *
çiğ köftenin içinde yeşillik var diye çifkefleşen nikimsi 'nin çalışanlara saldırarak nemağğğlaaaaaa diye bağırması ise zirvemize tuz biber oldu.

son olarak satırlarımı ünlü filozof nikimsinin sözüyle bitiriyorum.
herkes yalnızsa biz neden yalnızız