ayı sözlük itiraf

  • /
  • 184
bugün bekaretimi kaybedişimin birinci yıldönümü. aynı zamanda fransızların bastil'i basıp devrimi başlattıkları günün de yıl dönümü. hoş tesadüf.
ilk cinsel deneyimimi 14 yaşında yaşadım. 15 yaşında erkeklere ilgi duyduğumu anlayıp yine o yaşta 35 yaşında bir erkeğe deli gibi aşık olmuştum. şimdi düşünüyorum da her gece hayaliyle uyuyup acaba o da beni seviyor mu diye düşündüğüm kişiden karşılık bulsaymışım; 15 yaşındaki bir çocukla ilişki yaşayan, sübyancı biriyle ilişki yaşamış olurdum. şimdiki kafayla düşününce çok tuhafıma gidiyor. o zamanlar hayattaki en çok sevdiğin kişi, şu an hayatta en çok karşı olduğun şeyi yapmış olurdu. sanırım olgun genç ilişkisinde, genç taraf için 18'ine kadar aşk tek kişiliktir.
abartma aşkım, sübyan olmuyor. ben 16 yaşımda gayet 18 sanılıyordum. hatta bir adamla yakınlaşmıştık sahilde. sarılıyorduk filan, hafif elleşmeye başlamışken yaşımı sormuştu, yaşımdan dolayı geri adım atmak durumunda kalmıştı. kimlikteki olay kişilerin yaşlarını belirtmiyor. şimdi 17yim. birkaç aya 18 oluyorum şükür ki! şimdi sevişiyor muyum? evet, tabii yalnız herkesle sevişemiyorum. adamlar yaşımdan dolayı uymayacağını, reşit olunca heberleşelim filan diyorlar. zuahhaha. 18 olunca etikci çıtır 35lik kaşarların da koynuna girebilme kapılarım açılıyor. ya da hepsini çağırıp haremimde sevişsek mi ya bilemedim şimdi.
britney spears dinleyen ben şimdi trap dinler olmuşum. hayat bizi nerelere götürüyor.
tadım o kadar kaçık ki bütün aynaları yok etmek, evde ışık yakmamak, kendimi mezara gömüp oradan çıkmak istemiyorum. her şeyden ve herkesten iğreniyorum. ülkenin durumundan acılardan, aptallıklardan nefret ediyorum. hiçbir insan yüzü görmek istemiyorum. kendime tahammülüm yok, diğerlerine hiç tahammülüm yok.

terapiye gitsem beni anlayacak terapist yok. gerçek düşüncelerimi, hislerimi anlatsam deli damgası yiyebilirim bile. yok olmak istiyorum. varlığımdan ve kendimden iğreniyorum. ayna yüzü görmek istemiyorum. hiçbir insanla konuşmak istemiyorum. hiçbir insan yüzü görmek istemiyorum. kendim de dahil buna. her şeyi yok etmek istiyorum. kimse benimle diyalog kurmasın annemin sesini dahi duymak istemiyorum. istiyorum ki herkesten haberiz birden ortadan yok olmak ve yapayalnız hiç kimsenin olmadığı gebersem hiç kimsenin beni bulamayacağı bir yere gitmek istiyorum. gerçekten artık yether !!!1
ayhh bir sevgili istediğime karar verdim. sürekli sevişelim, günde yedi saat ideal. yemek filan yiyelim, kahve içelim, uyuyalım, bir yerlere gidelim filan ne güzel olurdu.
  • /
  • 184