ayı sözlük itiraf

  • /
  • 187
britney spears dinleyen ben şimdi trap dinler olmuşum. hayat bizi nerelere götürüyor.
tadım o kadar kaçık ki bütün aynaları yok etmek, evde ışık yakmamak, kendimi mezara gömüp oradan çıkmak istemiyorum. her şeyden ve herkesten iğreniyorum. ülkenin durumundan acılardan, aptallıklardan nefret ediyorum. hiçbir insan yüzü görmek istemiyorum. kendime tahammülüm yok, diğerlerine hiç tahammülüm yok.

terapiye gitsem beni anlayacak terapist yok. gerçek düşüncelerimi, hislerimi anlatsam deli damgası yiyebilirim bile. yok olmak istiyorum. varlığımdan ve kendimden iğreniyorum. ayna yüzü görmek istemiyorum. hiçbir insanla konuşmak istemiyorum. hiçbir insan yüzü görmek istemiyorum. kendim de dahil buna. her şeyi yok etmek istiyorum. kimse benimle diyalog kurmasın annemin sesini dahi duymak istemiyorum. istiyorum ki herkesten haberiz birden ortadan yok olmak ve yapayalnız hiç kimsenin olmadığı gebersem hiç kimsenin beni bulamayacağı bir yere gitmek istiyorum. gerçekten artık yether !!!1
ayhh bir sevgili istediğime karar verdim. sürekli sevişelim, günde yedi saat ideal. yemek filan yiyelim, kahve içelim, uyuyalım, bir yerlere gidelim filan ne güzel olurdu.
ikinci denemede de ehliyeti alamadım. yarak gibi mi sürüyorum yoksa çok mu zorlaştırmışlar? alıştırma yaparken sürüyorum, sınavda sıçıyorum. sınavlarda genel olarak büyük bi sıçızlama yaşarım zaten.
kendi gerçekliğimin farkına vardım. azıcık da soğudum kendimden :)
üni tercihimi yaptım. türkiye'nin nadir avrupai şehirlerinden birinde yüksek puanlı bir tıp fakültesi. çevremdeki herkes mutlu. ancak ben mutsuzum. aslında sebebini bilmiyorum kullandığım antidepresan ilacın etkisi de olabilir. ya da gelecek kaygım var sadece. önümdeki 10 yıl yoğun bir şekilde ders çalışmayı ve 11,5 senemi türkiye'ye ipoteklemeyi gerçekten istiyor muyum asla emin değilim. ayrıca kendim gibi birini ne zaman bulacağım konusu da soru işareti. küçüklüğümden beridir o sınıfta en ön sırada oturan, arkadaşsız, sadece ders çalışan, yaklaşık 20 yıllık hayatında yaptığı max aktivite kütüphanede sabahlamak olan, gizli gey benden aşırı sıkıldım. kendimi değiştirmek istiyorum. aq 40 sene bile yaşayacağımız meçhulken niye hayatımız boyunca çalışıyoruz ki?
uzun süre sonra bugün ilk kez kafamı dinleme fırsatı buldum. sakince düşünebildiğim, kendimi iyi hissettiğim birkaç saatten sonra başımı yastığa huzurla koydum yarım saat kadar önce ve gözlerimi kapadığımda aklıma ilk aşkım geldi. yıllar sonra bile huzuru cisimleştirdiğim kişi olması beni şaşırttı. duygularımın ölmediğini, yalnızca bir köşede, neredeyse 10 yıldır, aynı kişi için beklediğini görmek iyi hissettirdi.

iyi ki sana olan hislerimi bilmiyorsun. biliyor olsan bu kadar güzel muhafaza edemeyebilirdim.
sözlükte tanıdığım insanlar olduğu için yapamadığım itiraflar başlığı. halbuki itiraf dediğin tam da bu yüzden yapılır. ah benim çelişkili hayatım.
gamlı_baykuş yaprak dökümündeki tahsin'den hoşlanıyor. hatta ben yaprak dökümü nihat daha yakışıklı dedim diye benle kavga etmişti.
ben hipnozla orgazmı deneyimlemek istiyorum mesela shdknsh
bu ara libidom uzay be sözlük :(
bu aralar azgınım ama hornet indirmeye korkuyorum. daha doğrusu biriyle tanışıp bir şeylere başlamaktan korkuyorum. ne zaman gideceğim belli değil ama gideceğim kesin gibi. ayrıca evdekilere 500 yalan söyledikten sonra yaptığım seksin tadını da istediğim gibi alamıyorum. sıkıldım sözlük, ama sabretmek zorundayım yine de.
bazen sikim kalkmıyor. alın itiraf amk.
bir ayı sözlük yazarı ile flört ediyorum.
nadir de olsa ben de insanım gibi hissediyorum ama sonra hemen geçiyor :)
geceyi tek geçirmediğim zamanlarda o uyuduktan sonra diğer yatağa yatıyorum.
ne imla,
ne satır arası,
ne paragraf,
boşluk yok olric.
dopdoluyum..

oğuz atay, tutunamayanlar adlı romanında şu anki hislerime böyle tercüman olmuş.
the godfather serisinden nefret ediyorum. sadece 1. filmini sıkıla sıkıla izledim o kadar. ortamlarda kültürlü gözükeyim diye filmi övdüğüm oluyordu ama nefret ediyorum amk. oyunculuklar harika ama konsept ve hikaye olarak gram ilgimi çekmiyor. mafya temalı şeylerden nefret ederim. mafya konsepti, gerizekalı hetero erkeklerin yapmak isteyip de götlerinin yemediği zorbalık dürtüsünü bastırma yoludur.

mafyacılığı sevenler, bizimle deyılsınız.
bazen ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar başlığına atabilmek için sevdiğim şarkılardan birini açıp dinliyorum.
  • /
  • 187