ayı sözlük itiraf

  • /
  • 183
pfff ne sikim itiraflar. "sözlük yazarlarının drama günlüğü" olsa başlık daha doğru olurmuş.

orta okula kadar altıma işiyordum ben. alın size itiraf amk.
bugün işle ilgili mevzular için bir yere görüşmeye gittim. biri 20li öbürü 40lı yaşlarında iki eleman vardı, bana tesisi gezdirdiler. ikisinin de pek ahım şahım bir tipi yoktu ama ikisi de incecik koyu renkli tshirt giymişlerdi ve ikisinin de acaip çıkık meme uçları tshirtleri altından acaip belli oluyordu. ya bir noktadan sonra gözlerim o meme uçlarında takıldı kaldı, bi ona bir öbürüne. ikisi de habire bir şey anlatıyor, maşallah çalıştıkları konu ile çok ilgili insanlar ama benim akıl gitti bir kere. bir noktadan sonra o kadar tahrik oldum ki, izin isteyip ortamdan çıkıp bi soluklanmam gerekti. bir süre dışarıda dolandım, kafayı toplayıp geri geldim. adamların bir şey anladığı yok tabii.

çok fena emişleyesim geldi ikisini de, valla yalanım yok. aynı tesiste aynı birimde bu kadar çıkık meme uçları olan iki adamın çalışıyor olması çok fena bir tesadüf olmuş. bir daha başkasını yollayacam buraya, kendim gitmiycem.

(gerçek hikaye)
böyle kafa siken, megaman'imsi aşırı epik japon oyun müziklerine bayılıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=y1aDlT_J...

https://www.youtube.com/watch?v=CJORvLYj...
alt komşunun damadı geliyor bazen apartmana. adam bir doksan kapı gibi bişey. bayılıyorum böyle at gibi adamlara ya
babama bana yeni bilgisayar alırsa sigarayı bırakacağıma söz verdim fakat halen daha gizliden gizliye içiyorum. çok büyük suçluluk altındayım ama bırakmaya da hiç motivasyonum yok. evin içinde yapıcak başka bir şey yok çünkü. oysa ki sağlıksız olduğunu ve kötü koktuğunu da biliyorum. ara ara bırakıp tekrar başladım sürekli içmiyorum ama bu pandemiyle beraber günde yarım pakette olsa hep düzenli içtim, şimdi ise arkadaşım gibi görüyorum ve bırakmak zor geliyor.
sıkılıyorum.
sıkılmaktan sıkılıyorum.

bu kadar tatsızlık bir hayatımda bir de yulafta var.
bi itiraf değil ama içimde kalsın istemedim.
az önce eskiden gerçekten çok sevdiğim insanla konuşurken bana taaa 3 sene önce ona attığım fotoğrafları geri gönderdi oysa ki ben onun fotoğraflarını çoktan silmiş, çıkarttıklarımı ise kül tablasında yakmıştım, bir kısmını da kesmiştim.
halen daha aramızda bir şeyler olduğundan emindim aynı carrie bradshaw ve mr big gibi ama her zaman onun gözü farklı şeylerde olduğu için bana zarar verdiğini düşünmüştüm. kendisi de zaten duygularını belli eden bir insan değildi.
şu an geri gönderince kalbim gerçekten daha da çok kırıldı niyeyse, fotoğraflarımı sildiğimden mi yoksa onu gerçekten severken davranması gerektiği gibi davranmadığı için mi bilinmez.
itiraf edecek birşey yok, istediğimi her zaman yaparım. sevdiklerimden biri kölenin birini duvara bakacak şekilde bekletip, diğerinin tasmasını bir yere bağlayarak burnunu ayakkabılarımın içine sokmak. keyif yaparken rahatsız edilmekten hiç hoşlanmam. hareket edenin, çıt çıkaranın o pembemsi yanaklarını tokatlarım veya başka şeyler....
seri eksilendiğim için ağlıyorum.

 spoiler!

 spoiler!

 spoiler!

 spoiler!
@eayn ay valla sinirim bozuldu dlasjdlaas
yazıyorum yazıyorum siliyorum. canım öyle acıyor kalbim öyle sıkışıyor, daralıyor ki dakikalar saat, saatler gün oldu şuan. anlatsam bile anlayacaklar mı ya da okuyunca aynı duyguyu paylaşacak mıyız ki?
itiraf olmuyor ama en azından bunu yazayım
reddit'te r/suicidewatch başlığını okuyordum.

demişler ki, işte "ilişkim 5 yıl sürdü :(" ya da "18 yaşındayım ve sivilce sorunum var", "babam sevmedi", "işten ayrıldım", "kimse beni sallamıyor", "şişmanım".

e benim hiç ilişkim olmadı, sivilce sorunum 12 yaşından 21 yaşına kadar devam etti, hala da yüzüm delik, babam beni sallamadı, doğru dürüst bir işim olmadı, o kadar çizim yapmaya çalıştım, oyun yapmaya çalıştım, yazılımla uğraştım kimse sallamadı, salladıysa da ben devam edemedim, hiç zayıflayamadım, vs. e o zaman benim öldürmem lazımmış kendimi, onu anladım. sizin deyiminizle "it gibi yaşıyor" oluyorum.
bir erkeğe ısınmadan onunla sevişemiyormuşum, onu farkettim. eskiden çok rahatsızdım bu konuda. gruptan gruba koşamıyorum, tuvaletlerde sakso çekemiyorum diye üzülüyordum. şimdi bu kişiliğimle barıştım ve sanırım herkes çat diye biriyle sikişmek zorunda değil. eğer olur da beni beğenen birisi çıkarsa bundan sonra böyle yaparım.
  • /
  • 183