ayrılır ayrılmaz kendini eski sevgilisinin kollarına atan eski sevgili

bunların bir de eski sevgiliyle arkadaş kalabilenleri vardır, bunlar en tehlikeli olanlarıdır. maalesef ki sadece eski sevgilisi sevgilisinden ayrılınca yanlış şeyler yapmasını engelleyebilecektir. bunlar o kadar şerefsiz yaratıklardır ki eski sevgilisine gidip çay içip uyurlar, aynı eski sevgiliyle barda kafa dağıtırlar, çünkü onlar dost kalabilmeyi başarabilmiş yalancılardır.
net öküzdür, şöyle ki : bir erkek olarak da, out olmasam da iyi-kötü gördüğüm sadece kadınlara geçtim, konu ilişki oldu mu biz erkeklerin de karşımızdaki erkek de olsa öküz olduğumuz. bu daha bizim çoğunluğumuzun öküz olmasıyla alakalı bir durum. hele de bu eski sevgiliye dönme olayı, karaktersizliğin son noktası. zaten saniyesinden can yeleği gibi eskine koşan biri, ne sizi, ne sizin gözyaşlarınızı ne de sevginizi hak etmiştir. yapılacak en iyi şey, üzgün kıçınızı kaldırıp amerikalıların deyişiyle ''get your shit together''.

ha tabi içinizdeki kırılma hissine karşılık bir öfke ortaya çıkabilir ve bunu öküzün arabasını parçalamak, kafasını kırmak vb şekillerde göstermek isteyebilirsiniz ama bunun hem bir suç teşkil edeceği hem de değmeyeceği için başka bir entrynin konusu diyerekten geçiyorum.
sevgili müessesinin ne kadar ucuzladığının göstergesi. sevmeden sevgili olmaktan kaynaklıdır. dün yattığın adam bugün sevgilim dersen; yarınki sevgilinin kim olacağını tahmin etmek zordur kardişim.

haa eski sevgili mi? ondan çok ne var...