babbis

teşekkür ederim ama hımbıllık diz boyu, hevesle oturuyorum, sonrasında ne yazacağımı bilemiyorum, benden yazar mazar olmaz.
"yazamam ki ben" demesine rağmen yazabiliyor olduğunu bize göstermiştir kendisi. benim için çok değerlidir. iyi ki gelmiştir. hoşgeldin.

(bkz: askk)
ses tonu ve kurduğu cümleler fazlasıyla etkileyicidir. saatlerce oturup dinlenebilecek biri. kendi inanmasa da müthiş bir huzur üretimcisi. bu adamla vodka içmek de ayrı bir keyif. kitap okumayı seven, kedi seven, horozlara karşı yoğun ilgili duygusal insan. içinde kötülük barındırmayan nesli tükenen insan sınıfında aslında, böyle insanlar kaldı mı? dedirten türden. seninle tanıştığım için çok şanslıyım ve mutluyum.
9 günlük istanbul tatilimde en çok gördüğüm yazardır kendileri ama görmemek imkansız ne zaman gitsem hep orada mutfakta duruyor onu görmemek için kör olmak lazım her halde * * *
korkutmuştur zamanında beni ama yakından tanıma fırsatım olsa reddetmeyeceğim yazar.*
dünyanın bir insana kazandırabileceği en iyi, en tatlı *, en birikimli aynı zamande en utangaç, en kimseye zarar vermek istemeyen bir kalbi olan insandır. seviyorum abi.