baskerwilleliwilliam'ın üç günde bir maruz kaldığı ahlaksızlıklar

neden rahatsız olunduğu konusunda anlam veremediğim durum. bir insan başına gelenleri anlatınca yanlış birşey mi yapmış oluyor. yukarıda bahsi geçen yazar başına gelenleri eleştirmiyor, yanlış görmüyor, ötekileştirmiyor sadece olduğu gibi aktarıyor. utanmazlar arabada oral seks yapıyorlar, ahlaksız genç otobüste utanmadan milleti elliyor gibi ifadeler kullanmıyor. çünkü bunlar hayatın heyecanlı ve güzel yanları. çok sık denk gelinen bir olay olmadığı için şaşırıyor ve şaşkınlığını paylaşıyor. özgürlük konusunda tartışılacak en son kişi.
güldürmüş başlıktır. buyüzden başlığı açan güzel kardeşime teşekkür ederim. işin özüne gelirsek besmele çeker gibi bir nicke sahip olan baskermillahgnfhkkfgj nickli arkadaşımızın hayal gücünün oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. keşke ayı sözlük dergisinde yazarlık yapsa. başarılı olabilir.
onu bunu bilmem de sağlam yanlış bilgi veriyor. misal (bkz: roman polanski) . bahsettiği filmler milos forman'a ait. aklımda öyle kalmış da diyebilir amma insan ulan bir bakayım demez mi? bilerek yaptığını düşünmeye başladım.