bekar öğretmen

değerli öğretmen arkadaşlar beni linç etmeden iki dakika dinleyin lütfen.

özellikle erkek olanlar. lütfen evlenin ya da sağlıklı bir ilişkiniz olsun. 31'i azaltın. yapmayın demiyorum ama azaltın.

beni bu yazıyı yazmaya sevkeden iki tane bekar öğretmen arkadaşım var. ikisi de evlenmedi ve 31'e hunharca devam etmekte. beraber mi çekiyorsunuz pezevenk diyenlere kısaca hayır mınago diyebilirim. bir tanesi kendini şiire filan vurdu. 70 yaşını geçmiş şair amcalarla selfie çekilip duruyor ve devamlı izmir'e şiirler yazıyor. kadınım filan diyor izmir'e... sanırım izmir'e tek dalabilir.

diğeri ise daha vahim. geçenlerde bir kayboldu. ara ki bulasın hayvanı. iletişim için sadece dumanı kullanan bir sığır kendisi. maili bile yok öküzün. polis kapısına dayandı öyle bir tip. neyse işin özü 31'i azaltıp düzenli ilişkiye geçiyorsunuz olay bu.
bunun meslekle genellenmesi pek hoş durmuyor sayın hocam.

sanki karakterle alakalı gibime geliyor. insanın beyniyle hareket etmesi gerektiğini bilmesinden sonra öğretmen oluşunun bunda etkisi yok. ya da biriyle olmasının da önemi yok.
fantezilere meze olan.

lise yıllarım da hayallerimi süsleyen matematik öğretmenimi asla unutmam, kaç yıl kendisini düşünerek geçti ki şaka bir yana insan olarak da çok severim kendisini.

hikayemize gelecek olursak, lise 1 işte başlıyoruz ortaokul bitmiş sınava hazırlanıp derece sayılabilecek bir puanla girmişiz liseye... sonra lisenin ilk günü, ilk ders hoca gümüşi saçlarıyla ve yeşil gözleriyle gelir. gülünce gözleri kısılan yakışıklı mı yakışıklı bir adam, çok kibar bir konuşma şekli var. al git ailenle tanıştır öyle efendi, öyle yakışıklı... bizim okulun hocaları da özel ders veriyorlar, ünlüler işte bundan özel ders alıyorum. gittim evine, ders çalıştık yorgunuz. kalktım işte gidicem, gitmesene biraz dinlen dedi. sonra bir baktı- şaka yapıyorum yahu adam ben mezun olduktan sonra evlendi şuan da çok mutlu kendisi için de çok sevinçliyim, dilerim kendisi kadar harika bir hayatı olur.


başlıkta ki mesaj çok troll geldi ama mesajın öznesi hoş, o yüzden aynen süper devam.